Zakup EN

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Awatar użytkownika
oktogon
Posty: 2154
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: BMW K1200RT
VROC: 31527

Post autor: oktogon » wt sty 25, 2011

Rzetelność sprzedającego w drugim linku powala, chodzi o przeniesienie napędu ;)
_____ VROC 31527 _____

Awatar użytkownika
kazuhira
Posty: 1382
Rejestracja: ndz sty 16, 2011
Miejscowość: Kotliska
Motocykl: KLE650
VROC: 33862

Post autor: kazuhira » wt sty 25, 2011

Wiem :mrgreen: wykryłem go dopiero gdy dokładnie przeglądałem zdjęcia bo coś mi się parametry nie zgadzały. Podczas rozmowy Pan tłumaczył się tym iż mu o rozrząd chodziło :D :wall:
Nie jestem dziwny ... jestem z edycji kolekcjonerskiej :D

pink-f
Posty: 332
Rejestracja: wt maja 25, 2010
Miejscowość: Łódź
Motocykl: był EN 500C "98
VROC: 32047

Post autor: pink-f » wt sty 25, 2011

Jednak zdecydowałeś się na model z pasem. Ja jednak namawiam do modelu po 96 roku. Większy bak, większy rozstaw osi, ogólnie potężniejszy tyle ,ze na łańcuch.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
kazuhira
Posty: 1382
Rejestracja: ndz sty 16, 2011
Miejscowość: Kotliska
Motocykl: KLE650
VROC: 33862

Post autor: kazuhira » śr sty 26, 2011

Wiecie. Tak z przekory zapytam

Zna ktoś może ten motocykl z Grodziska Mazowieckiego. Widzę że obecny użytkownik go nie sprzedał a był to moto do którego na poważnie przymierzałem się przed wpadką z VN900 kolegi.

http://allegro.pl/kawasaki-vn900-custom ... 16178.html

[ Dodano: Sro Sty 26, 2011 ]
pink-f pisze:Jednak zdecydowałeś się na model z pasem. Ja jednak namawiam do modelu po 96 roku. Większy bak, większy rozstaw osi, ogólnie potężniejszy tyle ,ze na łańcuch.
pozdrawiam
Myślałem i nad łancuchem, jednak porównałem ceny wymiany elementów w obu systemach przeniesienia i różnica nie jest taka ogromna. Przy tym pas jest "czystszy" w obsłudze i to do mnie przemówiło :mrgreen:

[ Dodano: Sro Sty 26, 2011 ]
Koledzy i koleżanki.

Serdecznie dziękuje za Waszą pomoc ale własnie mój budżet motocyklowy trafił jasny !@%&*$

BTW. Jęsli ktoś przypadkiem wie gdzie dostać kompletna skrzynię biegów do Mazdy B2500 4x4 TDI 2004r byłbym zobowiązany - alegro milczy a wójek google się wypioł :mad:

[ Dodano: Nie Lut 13, 2011 ]
Dziekuję wszystkim za pomoc -> temat do zamknięcia.
W moim kierunku zmierza moja pierwsza maszyna :yeee: Trochę bedzie ją trzeba popieścić ale potem to już tylko :motonita:

Jak tylko do mnie dotrze przedstawię ją społeczności :D
Nie jestem dziwny ... jestem z edycji kolekcjonerskiej :D

Awatar użytkownika
Długi Lech
Posty: 1000
Rejestracja: ndz lis 14, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: EN 500 C3
VROC: 33639

Post autor: Długi Lech » śr cze 01, 2011

Mamy mały bałagan na forum. Rózne informacje dotyczące EN-ów są rozproszone po wielu wątkach-postach w wielu tematach. Nawet w powitalni znajdzie się co nieco ciekawego i w postach przedstawiających nasze maszyny. Nowy uzytkownik zarejestrowany na forum musiałby długo "kopać" w gąszczu informacji. Może by to jakoś uporządkować?
Tak sobie pomyslałem że wielu kolegów z EN-ami nie ma ksiązki eksploatacyjnej motoru. Mozna ją sobie ściągnąć w formacie PDF ze strony Kawasaki:

Strona EN-a Vulcana 500 : http://www.kawasaki.com/Products/produc ... spx?id=317

Strona do pobrania ksiązki : http://www.kawasaki.com/DefaultFrame.as ... EHICLE.ASP
Numeru VIN nie wpisywałem, ale może też trzeba.
Wpisujemy dalej rocznik, pojemność, model, nazwa. Ksiązka na pewno sie przyda w formie wydrukowanej. Może pokusimy sie o przetłumaczenie i udostępnienie jej innym? Tłumaczenia nie ma dużo, w kilka osób wyjdzie dosłownie po parenaście stron, a strony o małym formacie.
Pozdrawiam Leszek

VROC #33639

Awatar użytkownika
Mirko
Posty: 176
Rejestracja: ndz kwie 10, 2011
Miejscowość: Łódź
Motocykl: EN 500B '94
VROC: 0

Post autor: Mirko » śr cze 01, 2011

Lech, z instrukcją obsługi(bo chyba o to ci biega)nie ma co kombinować.W każdej małej książeczce wszystko jest wyłożone że prościej nie można :P .Tłumaczenie książki serwisowej to by było COŚ :yeee:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 3 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą