Radio

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Budzik
Posty: 9
Rejestracja: śr gru 12, 2018
Miejscowość: Rawa Mazowiecka
Motocykl: vn1700
VROC: 0

Radio

Post autor: Budzik » pn gru 17, 2018

Mam pytanie, czy ktoś orientuje się czy można naprawić gdzieś sam wyświetlacz od radia w vn 1700? Samo radio działa i gra na 100%. Szkoda wymieniać całość bo koszt nie mały. Ok 500$. Może ktoś miał taki problem i jakoś go rozwiązał. Szukam w internetach ale dziura w temacie.
HARD & HEAVY

Awatar użytkownika
Krzyszttof
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 22, 2016
Miejscowość: Polska Prawie Centralna
Motocykl: Vulcan Vaquero
VROC: 0

Post autor: Krzyszttof » pt gru 21, 2018

Zastanów się czy warto takie radio naprawiać. Można w USA kupić takie za 50$ + Pat + cło, albo bez cła bo mała wartość.

Budzik
Posty: 9
Rejestracja: śr gru 12, 2018
Miejscowość: Rawa Mazowiecka
Motocykl: vn1700
VROC: 0

Post autor: Budzik » pt gru 21, 2018

Hej,
fajnie, że odpowiedziałeś. Patrzyłem na Ebay w USA, ale były tylko w granicach 450$ plus koszta wysyłki i nie wiem- podatek chyba. Jak masz jakiś namiar to podaj proszę.
HARD & HEAVY

Awatar użytkownika
Krzyszttof
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 22, 2016
Miejscowość: Polska Prawie Centralna
Motocykl: Vulcan Vaquero
VROC: 0

Post autor: Krzyszttof » wt sty 01, 2019

Najprostsza droga to dołączenie do grup na Facebooku. Mają tam części na handel bo sami wstawiają customowe.
https://m.facebook.com/groups/241235409605716?ref=share
https://www.facebook.com/groups/7276077 ... ?ref=share
https://www.facebook.com/groups/kawivaq ... ?ref=share

Nie tak dawno temu, może miesiąc koleś chciał sprzedać radio za 50$ + przesyłka, wyjdzie pewnie bardzo korzystnie.

Ten koleś.
https://www.facebook.com/profile.php?id=1841029064
Dał ogłoszenie:
I have a good factory radio from a 2012 if anyone is looking for one . $50 and it's yours.

Budzik
Posty: 9
Rejestracja: śr gru 12, 2018
Miejscowość: Rawa Mazowiecka
Motocykl: vn1700
VROC: 0

Post autor: Budzik » pn sty 07, 2019

Dzięki za info. Postaram się tam coś znaleźć. Pozdrawiam
HARD & HEAVY

mikko
Posty: 71
Rejestracja: ndz cze 19, 2016
Miejscowość: Kielce
Motocykl: voyager
VROC: 0

Post autor: mikko » pt sty 11, 2019

Jeśli problem jest z samym wyświetlaczem, to możliwe że to dość prosta usterka. Może zimny lut, może od wibracji taśma się poluzowała, albo w skrajnym wypadku urwała.
Myślę że osoba zajmująca się naprawą telefonów / laptopów / konsol do gier byłaby w stanie określić co jest nie tak.

Budzik
Posty: 9
Rejestracja: śr gru 12, 2018
Miejscowość: Rawa Mazowiecka
Motocykl: vn1700
VROC: 0

Post autor: Budzik » pn sty 14, 2019

Hej, raczej nie to, wyświetlacz jest pęknięty i "rozlany". Pytałem już magików od komórek i nie ma w/g tych, z którymi rozmawiałem możliwości naprawy. Trzeba by wyminić. ... Nic to narazie będę się cieszył jazdą :antlers: Dzięki za odp. 3maj się . Pozdrawiam
HARD & HEAVY

mikko
Posty: 71
Rejestracja: ndz cze 19, 2016
Miejscowość: Kielce
Motocykl: voyager
VROC: 0

Post autor: mikko » pn sty 14, 2019

Budzik pisze:Hej, raczej nie to, wyświetlacz jest pęknięty i "rozlany". Pytałem już magików od komórek i nie ma w/g tych, z którymi rozmawiałem możliwości naprawy. Trzeba by wyminić. ... Nic to narazie będę się cieszył jazdą :antlers: Dzięki za odp. 3maj się . Pozdrawiam
Nie składaj broni tak wcześnie, to jest część zamienna, ktoś musi ją produkować i pewnie jest wykorzystywana w jakichś innych sprzętach. Kwestia determinacji w poszukiwaniu, no i kosztów sciągnięcia.

ja posiedziałem kilkanaście minut i mam dla Ciebie takie tropy. :


link 1

link 2

link 3

Budzik
Posty: 9
Rejestracja: śr gru 12, 2018
Miejscowość: Rawa Mazowiecka
Motocykl: vn1700
VROC: 0

Post autor: Budzik » pn sty 14, 2019

Dzięki kolego :pada: Na to nie wpadłem. Mądrego to i warto posłuchać. Zaraz będę rozkręcał i zobaczę jak to wygląda i czy da radę wymienić. Jeszcze raz dziękuję. :pada:
HARD & HEAVY

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą