Za i przeciw , przynależności do klubów MC

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 3249
Rejestracja: śr kwie 21, 2010
Miejscowość: Warszawa-Wilanów
Motocykl: VN 1500 Nomad, VN 2000 Diablo Black
VROC: 25311

Post autor: Piotr » pt gru 10, 2010

Andrew pisze:ale takich ludzi w swoim życiu nie spotkałem.
Andrew podpisuję się pod tym obiema ręcami. :yeee:
VROC#25311

--- www.v-moto.pl części ,akcesoria, oleje, filtry... do VN-ów ---

http://www.steelrosesmcsouthside.pl

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Post autor: Abrams » sob gru 11, 2010

Piotr pisze:
Andrew pisze:ale takich ludzi w swoim życiu nie spotkałem.
Andrew podpisuję się pod tym obiema ręcami. :yeee:
A ja jeszcze nogami

Nasz klub to jest fenomen, takich ludzi spotyka się raz w życiu i zostają do końca
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

Awatar użytkownika
Piotr_Classic
Posty: 2566
Rejestracja: pn cze 21, 2010
Miejscowość: Madryt
Motocykl: HD Street Glide
VROC: 32438

Post autor: Piotr_Classic » sob gru 11, 2010

Artur pisze:Piszecie o zaufaniu , klub wasz liczy 30-paru członków , czy wszyscy darzycie się zaufaniem trochę to dziwne , klubowicze z całej polski widzieli się kilka razy wnioskuję ze zdjęć i wszyscy darzycie się zaufaniem , człowieka nie można poznać przez forum czy w ciągu kilku spotkań , człowieka poznaje się miesiącami i latami i wtedy wiadomo czy mu zaufać , jesteście znajomi w barwach . Bez obrazy , popatrzcie na to realnie.
a czasami doznajesz zawodu od osoby najbliższej....... rodziny - sprawa błaha
a z drugiej strony ktoś obcy zatrzymuje się na drodze i udziela Ci pomocy - również sprawa błaha

co wtedy myślisz ?

P.S. życia jest czasami mało aby poznać człowieka bo życie stawia przed nami takie "zadania" że nie sposób ich przewidzieć/zaplanować.......

Awatar użytkownika
Remo
Posty: 1990
Rejestracja: śr kwie 28, 2010
Miejscowość: Kujawy/Mazowsze
Motocykl: VN 1700 Classic Tourer
VROC: 22969

Post autor: Remo » sob gru 11, 2010

Kiedyś byłem przeciwny zrzeszaniu się, rejestracji w kongresie i takie tam.... Dziś Vulcaneria jest jedną z niewielu rzeczy (można policzyć na palcach jednej ręki), która daje kopa i pozytywnie napędza. Zaś działania takie jak widać na prezentacji mikołajkowej dają olbrzymie poczucie dumy z barw i przynależności do tego ZACNEGO GRONA.
"Nie ma takiego okrucieństwa ani niesprawiedliwości jakich nie dopuściłby się rząd z chwilą gdy zabraknie mu pieniędzy". Alexis de Tocqueville
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament" Mark Twain
"Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest kilkuminutowa rozmowa z potencjalnym wyborcą" Winston Churchill
Keep calm - I'm from Poland.
www.wypozycz-auto.com.pl
www.detektywi-prawnicy.pl

GROSZEK
Posty: 120
Rejestracja: ndz lip 25, 2010
Miejscowość: WAŁBRZYCH
Motocykl: KAWASAKI VN 1500 NOMAD
VROC: 0

Post autor: GROSZEK » sob gru 11, 2010

Do Artura
Artur nie przecze ,ze masz też racje w tym co piszesz ,ale musisz zrozumieć ze potrzeba
trochę czasu na dotarcie sie miedzy sobą.Klub Vulcaneria przechodzi ten proces i musze
powiedzieć (nie jest to cukrowanie),ze naprawde idzie to w dobrym kierunku wg mojej
dotychczasowej obserwacji.Ponieważ ludzie mieszkaja w róznych miastach ,wiec
logiczne ,ze czesc zna sie tylko z forum ,ale z czasem to sie zmieni jedno drugie spotkanie
i zatrybi.Zawsze w trakcie sezonu poznaje bardzo duzo osób motocyklistów oczywiscie
sa to indywidualni oraz grupy niiezrzeszone jak i ludzi z klubów z MC.Z kazdym jak
sie pogada to sa naprawde zdania podzielone na te sprawy grup ,barw itp.
Najlepiej poprostu być sobą i samemu zdecydowac co jest dla mnie lepsze i czemu
podołam ,zeby pozniej nie wyjsc na frajera .Więc nie róbmy wody z mózgu innym
niech sami zdecydują bo osoba świeza po przeczytaniu tego wszystkiego zagubi sie
w tym swiecie normalnych inaczej.

[ Dodano: Sob Gru 11, 2010 ]
Artur napisał/a:
Piszecie o zaufaniu , klub wasz liczy 30-paru członków , czy wszyscy darzycie się zaufaniem trochę to dziwne , klubowicze z całej polski widzieli się kilka razy wnioskuję ze zdjęć i wszyscy darzycie się zaufaniem , człowieka nie można poznać przez forum czy w ciągu kilku spotkań , człowieka poznaje się miesiącami i latami i wtedy wiadomo czy mu zaufać , jesteście znajomi w barwach . Bez obrazy , popatrzcie na to realnie.

Arturze tu stawiasz na ilość ,a nie na jakość co niezawsze idzie w parze ze sobą.

lewa w górę

Awatar użytkownika
Artur
Posty: 359
Rejestracja: pn lis 22, 2010
Miejscowość: Kołobrzeg
Motocykl: vn 700
VROC: 33150

Post autor: Artur » ndz gru 12, 2010

No i GROSZEK pisze konkretnie i realnie , bez ściemy , szacun za szczerość , pozdrawiam. :ok:
szczęście i radość , wolność i swoboda

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Post autor: Abrams » ndz gru 12, 2010

GROSZEK pisze:Do Artura
Artur nie przecze ,ze masz też racje w tym co piszesz ,ale musisz zrozumieć ze potrzeba
trochę czasu na dotarcie sie miedzy sobą.Klub Vulcaneria przechodzi ten proces i musze
powiedzieć (nie jest to cukrowanie),ze naprawde idzie to w dobrym kierunku wg mojej
dotychczasowej obserwacji.Ponieważ ludzie mieszkaja w róznych miastach ,wiec
logiczne ,ze czesc zna sie tylko z forum ,ale z czasem to sie zmieni jedno drugie spotkanie
i zatrybi.Zawsze w trakcie sezonu poznaje bardzo duzo osób motocyklistów oczywiscie
sa to indywidualni oraz grupy niiezrzeszone jak i ludzi z klubów z MC.Z kazdym jak
sie pogada to sa naprawde zdania podzielone na te sprawy grup ,barw itp.
Najlepiej poprostu być sobą i samemu zdecydowac co jest dla mnie lepsze i czemu
podołam ,zeby pozniej nie wyjsc na frajera .Więc nie róbmy wody z mózgu innym
niech sami zdecydują bo osoba świeza po przeczytaniu tego wszystkiego zagubi sie
w tym swiecie normalnych inaczej.

[ Dodano: Sob Gru 11, 2010 ]


Artur napisał/a:
Piszecie o zaufaniu , klub wasz liczy 30-paru członków , czy wszyscy darzycie się zaufaniem trochę to dziwne , klubowicze z całej polski widzieli się kilka razy wnioskuję ze zdjęć i wszyscy darzycie się zaufaniem , człowieka nie można poznać przez forum czy w ciągu kilku spotkań , człowieka poznaje się miesiącami i latami i wtedy wiadomo czy mu zaufać , jesteście znajomi w barwach . Bez obrazy , popatrzcie na to realnie.

Arturze tu stawiasz na ilość ,a nie na jakość co niezawsze idzie w parze ze sobą.

lewa w górę[/quote



I powiem Ci tak że mimo że widzimy się sporadycznie w szerszym gremium nawiązały się takie znajomości i przyjaźnie że czasami przez całe życie takich się nie spotyka...

Różnie można o nas pisać znajomi, przyjaciele koledzy to wszystko jest o nas bo tacy po prostu jesteśmy

A czy ktoś chce do nas wstąpić czy do innego klubu to jest każdego indywidualna decyzja
Każdy może być przecież easy i jeździć nie zrzeszonym w żadnym klubie
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

Awatar użytkownika
Baudolino
Posty: 945
Rejestracja: ndz cze 13, 2010
Miejscowość: Kraków
Motocykl: Lucynka
VROC: 32426

Post autor: Baudolino » ndz gru 12, 2010

@Abrams
Z całym szcunkiem, ale słowa tego nie wyrażą. Nie da się kogokolwiek samymi slowami przekonać że nasz klub to "nasz klub". Slowami nie opiszemi atmosfery jaka jest na spotkaniu (andrzejki), nie przekonasz że jesli ktoś raz wpadnie na spotkanie to potem sam bedzie szukał spotkania z klubem itd.

@Artur
Klubostwo to nie jest rzecz czy sprawa którą da się "zramować" w słowach. Nie jest to ani bycie "wiekszym" ani bardziej "bajkerowatym". Klub to nie insytucja tylko ludzie. Jest tak że czasem spotykasz ludzi z ktorymi chcesz spędzać czas czy dzialać z nimi i po prostu wchodzisz w to.
To tak moim zdaniem ;)

Pozdrawiam

Zbiherek
Posty: 422
Rejestracja: pn cze 14, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN800 DRIFTER
VROC: 0

Post autor: Zbiherek » ndz gru 12, 2010

Nie uwazacie ,ze to juz dyskusja scholastyczna-nie prowadzaca do niczego mysle ,ze czas juz ja skonczyc.A Tobie Artur-ja Ci radze jak Ty uwazasz-kropka.
Jak mam czas ,to siedzę i myślę, a jak nie mam czasu to tylko siedzę...ostatnio tylko siedzę

Luzak

Post autor: Luzak » pn gru 13, 2010

ZBIHEREK, masz rację. Nie ma sensu wałkować tego samego 10 razy i kropka.

Witek
Posty: 312
Rejestracja: śr lis 17, 2010
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 900 classic
VROC: 37295

Post autor: Witek » pn gru 13, 2010

Zbiherku jak Ty mnie zaimponowałeś tym dyskursem scholastycznym. No no podziwiam :antlers:

Awatar użytkownika
Artur
Posty: 359
Rejestracja: pn lis 22, 2010
Miejscowość: Kołobrzeg
Motocykl: vn 700
VROC: 33150

Post autor: Artur » wt gru 14, 2010

Dzięki za wyczerpujące informacje , czyli ogólnie krótko mówiąc jestescie zgranym kolektywem kolesi , I TAK TRZYMAĆ :ok: POZDRAWIAM SERDECZNIE
szczęście i radość , wolność i swoboda

Awatar użytkownika
MUKA
Posty: 8374
Rejestracja: wt maja 25, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Vn 1500 Classic tourer
VROC: 0

Post autor: MUKA » śr gru 15, 2010

Artur pisze:TAK TRZYMAĆ :ok: POZDRAWIAM SERDECZNIE
Pozdrawiam :ok: i AMEN!
Rodzina, Klub, Barwy, Honor.

Big Stach
Posty: 173
Rejestracja: pn cze 14, 2010
Miejscowość: Szczecin
Motocykl: Kawasaki Vn 1600 Nomad
VROC: 0

Post autor: Big Stach » śr sty 05, 2011

Można być przyjacielem , sympatykiem , kumplem i też super bawić się w tym towarzystwie nie mając na plecach barw . To nie sekta , że tylko dla zrzeszonych . Są sprawy klubowe , które muszą być załatwione i są , a pózniej gadamy o naszych motocyklach , wyjazdach , doświadczeniach . Gdzie kupić części , naprawić , poprawić przykręcić i odkręcić . Ja nie mam barw , bo może jeszcze nie czas , ale w tym gronie czuję się świetnie . Są wspólne plany wyjazdowe , pozytywne wibracje , nie tylko motocyklowe zainteresowania i w ogóle i w szczególe . Fajnie , że Was znam !! Pozdrawiamy z Anulą !! i kibicujemy !! :yeee:

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Post autor: Abrams » śr sty 05, 2011

I my cieszymy się, że Was znamy że z wami się bawimy już kolejny raz...
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

Andrew
Posty: 6148
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Będzin
Motocykl: VN 1500 Vinci,VN 2000 Deep Purple,VN 15 Ziuk
VROC: 31802

Post autor: Andrew » śr sty 05, 2011

Jasne. Pozdrowienia dla Ciebie Stachu i Anuli. :yeee:

Valecki
Posty: 549
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010
Miejscowość: Poznań
Motocykl: Vulcan VN1500 FI Classic
VROC: 31381

Post autor: Valecki » śr sty 05, 2011

Ja się Stachu cholernie cieszę, że jesteś w tym klubie, bo zawsze chciałem znać prawdziwego muzyka, a jakoś nigdy nie było mi to dane. Ale lepiej późno niż wcale. Pozdrówki dla Anuli i do następnego!

Awatar użytkownika
Yamak
Posty: 2335
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Przasnysz
Motocykl: Vn 1500 Nostradamus
VROC: 31253

Post autor: Yamak » śr sty 05, 2011

No i szykuj się Stachu na wspólny występ na dużej scenie w czasie zlotu. Tego jeszcze nie było. Ale będzie czadowo :yeee:
Zarażony A1Vn1500
VROC #31253
Bike - Nostradamus

Andrew
Posty: 6148
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Będzin
Motocykl: VN 1500 Vinci,VN 2000 Deep Purple,VN 15 Ziuk
VROC: 31802

Post autor: Andrew » śr sty 05, 2011

Sławek my też. Szykuj kaszę i puste butelki. Jak to było Yamak ? Marakasy ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adriano
Posty: 396
Rejestracja: pn wrz 13, 2010
Miejscowość: Będzin
Motocykl: Alfons von Classic Tourer
VROC: 0

Post autor: Adriano » śr sty 05, 2011

A tam marakasy :mrgreen: puszkokasy :twisted:

Zablokowany

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą