[vn1500] prosba o ocene na podstawie kilku fotek

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Redneck
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 17, 2011
Miejscowość: poznan
Motocykl: xv700, ls650. w planach vn1500
VROC: 0

[vn1500] prosba o ocene na podstawie kilku fotek

Post autor: Redneck » sob wrz 17, 2011

jak juz zaznaczylem w powitalni, rozgladam sie za VN1500. mam na oku kilka egzemplarzy:

moj nr 1 - jak dla mnie w warstwie wizualnej nie wymaga zadnego dofinansowania. co prawda wolalbym sakwy zamiast kufrow, ale to i tak jest jedyny sprzet ktory moge zaakceptowac z tym rozwiazaniem. na plus moge zaliczyc gmole z przodu i z tylu oraz podesty dla plecaczka. z wad z tego co widze sa skazy na lakierze, oraz slady korozji (?) na kolanku od wydechu-drugie zdjecie.

kolejny - idac dalej tym tropem mozna zauwazyc, ze preferuje motocykle full ubrane i to wlasnie z tego wzgledu wybor padl rowniez na tego. razi troche w oczy rozwiazanie stelazy i bagaznika z tymi smiesznymi 'tackami'.

bardzo ladny ale pewnie cena pojdzie duzo w gore-tez tak myslicie? ile byscie za niego dali? swietna opcja z systemem sciagania sakw. tlumiki troche 'bobberowe' pewnie pod tymi bandazami chrom juz jest zjedzony...

na koniec dwa blizniaki z tego samego rocznika: pierwszy oraz drugi -przede wszystkim dlatego, ze mam blisko. nic szczegolnego nie rzucilo na kolana, ale wydaja sie byc w niezlym stanie.

pytanie do Was: ktory sobie podarowac, po ktory warto byloby jechac? mowimy tu oczywiscie o subiektywnej ocenie na podstawie zdjec.
dzieki za pomoc.

Awatar użytkownika
MarKov
Posty: 2479
Rejestracja: wt lip 06, 2010
Miejscowość: WARSZAWA
Motocykl: VN 1700 CLASSIC TOURER
VROC: 27362

Post autor: MarKov » sob wrz 17, 2011

Pytanie jakim budżetem dysponujesz ?? bo odpowiedziałem Ci już w powitalni :mrgrin:
MarKov
VN 1700 Classic Tourer
VN 900 Classic (był)

VROC # 27362

Awatar użytkownika
jurekawasaki
Posty: 820
Rejestracja: śr cze 02, 2010
Miejscowość: wielkopolska
Motocykl: kawasaki vn 800
VROC: 0

Post autor: jurekawasaki » sob wrz 17, 2011

Numer jeden oceniam jako najładniejszy .''Bardzo ładny'' to poprzednia wersja 1,5.A pozostałe ubrane w jakieś tam kiepskie gadzety ja tandetna szyba lub marne sakwy .W zamian za to wolał bym kupić tańszego golasa i ubrać go pod siebie.Ale na tą chwile to zdecydowanie nomad wypada najlepiej.

Redneck
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 17, 2011
Miejscowość: poznan
Motocykl: xv700, ls650. w planach vn1500
VROC: 0

Post autor: Redneck » sob wrz 17, 2011

na zakup mam przeznaczonych 17 tys ze wszystkim-logistyka, motocykl, jak pogoda sie popsuje to przyczepka itd. raczej nie przewiduje rozmnozenia tych pieniedzy... kwestii 'negocjacji ceny' nie biore pod uwage, bo jak sprzedajacy sie uprze to nawet na flaszke nie zostawi co by nowego sprzeta opic :piwa:

niestety na tego 1,5 to mi duzo kasy brakuje, tak btw to napalalem sie na niego przegladajac allegro. a 800 niet, bo za maly no i moje nadrzedne zalozenie-tylko kardan.

MarKov, a co sadzisz o tych z moich linkow? niestety moj number one troche sie deklasuje-znalazlem wgniotke na lewej ladze; czort wie czy to szlif czy dzwonek...

Awatar użytkownika
MUKA
Posty: 8374
Rejestracja: wt maja 25, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Vn 1500 Classic tourer
VROC: 0

Post autor: MUKA » ndz wrz 18, 2011

Nr. 1 leżał. i nie jest to wersja full wypas, malowany. Te wżery na osłonach rur to gość próbował jakim badziwiem czyścić rury od przypalonych butów i szlag trafił chromy.
Nr. 2 wygląda ok.
Rodzina, Klub, Barwy, Honor.

Andreas
Posty: 543
Rejestracja: czw paź 21, 2010
Miejscowość: Bydgoszcz
Motocykl: hd ultra electra limited 103 c &night rod
VROC: 0

Post autor: Andreas » pn wrz 19, 2011

Witaj koloega chce sprzedać ładnego nomada, wiem bo to był mój nomad:
http://picasaweb.google.com/11827067424 ... 1a238vOxfw#

odda za 18tys
pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 5 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 5 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą