Idziemy na rekord

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Awatar użytkownika
Ja-jo
Posty: 1448
Rejestracja: pt kwie 09, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750,GSF1200s
VROC: 33339

Post autor: Ja-jo » czw sie 18, 2011

"Koledzy zmarłego policjanta są oburzeni. – On był po służbie, w wolnym czasie mógł spożywać alkoho"

Za to nie mundurowi nie mają prawa spożywania bo wtedy jest ich wina
Zostanie po nas tylko kurz,
a może jeszcze...,
nie, może już.
VROC #33339

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » pt sie 19, 2011

właśnie o tym mówię - jak cywil jest pijany to coby nie zrobił i co się działo to automatycznie jest jego wina - a w tym przypadku, policjant, i wszyscy są oburzeni.

Nie mam nic przeciwko policji, ale takie sprawy mnie wkurwiają. A już najbardziej dziennikarze, którzy szukają sensacji i piszą bzdury. Już w samym nagłówku informacji zrobili z motocyklisty zabójcę. Wydawało mi się że ŻW nie zniża się do poziomu brukowców. Ale widać, ze tylko mi się wydawało ...
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Awatar użytkownika
fitter
Posty: 3035
Rejestracja: pn lut 14, 2011
Miejscowość: Szczecin
Motocykl: VN900LT '10
VROC: 33352

Post autor: fitter » pt sie 19, 2011

Abstrahując od nieszczęśliwego skutku potrącenia, uważam, ze jak przyjechał po pijanego kolegę to powinien darowac sobie interwencję, przynajmniej do czasu odstawienia napranego kolegi do domu. Mógł zadzwoni po kolegów na służbie i zrobili by porządek. Ponadto podejrzewam, że skoro pijany wyjrzał zza samochodu to go poprostu "wywiało" bo nie mógł ustac.
Tak czy siak - motocyklista idiota a człowieka szkoda.
Życie nie powinno być podróżą do grobu, której celem jest dowiezienie atrakcyjnych i dobrze zachowanych zwłok. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć narąbany w trzy dupy, krzycząc: "ALE TO BYŁA JAZDA!"

Awatar użytkownika
Painkiller
Posty: 504
Rejestracja: czw sie 18, 2011
Miejscowość: wRock...
Motocykl: Kawa VN800 A
VROC: 34211

Post autor: Painkiller » pt sie 19, 2011

Co do tego zabitego policjanta to na jakimś forum czytałem relację (niby) świadka, który powiedział że aspirant Wilczek w cale nie chciał zatrzymywać motocykla tylko wylazł nagle zza samochodu. Badger ma rację że to mało prawdopodobne żeby policjant zginął a motocykliście nic się nie stało. Równie dobrze facet mógł się potknąć na nierównym chodniku i uderzyć głową w krawężnik a motocyklista znalazł się w niewłaściwym miejscu i czasie. Tylko że policja (z całym szacunkiem dla tej instytucji) chyba jeszcze nigdy nie przyznała się do winy swoich pracowników tylko zawsze szukała kozła ofiarnego.

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » pt sie 19, 2011

Painkiller pisze:Tylko że policja (z całym szacunkiem dla tej instytucji) chyba jeszcze nigdy nie przyznała się do winy swoich pracowników tylko zawsze szukała kozła ofiarnego.
raz się przyznali - jak policjant zastrzelił weterynarza podczas obławy na tygrysa w Warszawie - parę lat temu
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Awatar użytkownika
MaciekSz
Posty: 3699
Rejestracja: ndz maja 09, 2010
Miejscowość: Pruszków
Motocykl: BMW K1200LT
VROC: 32197

Post autor: MaciekSz » pt sie 19, 2011

Ja-jo pisze:"Koledzy zmarłego policjanta są oburzeni. – On był po służbie, w wolnym czasie mógł spożywać alkoho"

Za to nie mundurowi nie mają prawa spożywania bo wtedy jest ich wina
No tak. Tylko jak był po służbie i "po spożyciu", to raczej nie miał prawa podejmować interwencji. Szczególnie na drodze publicznej. Zdrowy rozsądek nakazywałby usiąść w rowie i zadzwonić po kolegów.
MaciekSz
Jest: K1200LT
Był VN 1700 Nomad B&W, Vulcan S, VN 2000 Rogue, VN1600 Nomad, VN900 Custom Ebony LE,
Er6N, R1150RT
VROC #32197
Obrazek

Awatar użytkownika
Painkiller
Posty: 504
Rejestracja: czw sie 18, 2011
Miejscowość: wRock...
Motocykl: Kawa VN800 A
VROC: 34211

Post autor: Painkiller » pt sie 19, 2011

Badger pisze: raz się przyznali - jak policjant zastrzelił weterynarza podczas obławy na tygrysa w Warszawie - parę lat temu
Faktycznie, zapomniałem. Zdaje się że ostatnio był również wypadek z udziałem policjanta ścigającego motocyklistę, pościg skończył się w rowie (nie mogę znaleźć linku).

Awatar użytkownika
Ja-jo
Posty: 1448
Rejestracja: pt kwie 09, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750,GSF1200s
VROC: 33339

Post autor: Ja-jo » pt sie 19, 2011

O ile się oriętuje, acz mogę się mylić po godzinch pracy policjant ma prawo podjąć interwęcje gdyż na służbie jest cały czas, czy coś tam takiego. Tyle że jak podjoł interwencję to znaczy że podczas wykonywania obowiązków służbowych był pod wpływem alkocholu, albo i bardziej. Nie wiem co gorzej
Zostanie po nas tylko kurz,
a może jeszcze...,
nie, może już.
VROC #33339

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 6 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 6 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą