Przestroga

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Zbiherek
Posty: 422
Rejestracja: pn cze 14, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN800 DRIFTER
VROC: 0

Przestroga

Post autor: Zbiherek » czw sie 11, 2011

Większośc z nas wie co spotkało mnie i mój motocykl .Dla niewtajemniczonych krótko i na temat.Późną jesienią postawiłem swojego Vulcana do serwisu Y....y na jesienno wiosenny przegląd,podczas którego wraz z olejem wypłynęły opiłki aluminium.Po wspólnej naradzie mechanicy doszli do wniosku , że należy rozebrać cały silnik i zobaczyć co jest ,,grane''.Miało być szybko i tanio.Po oględzinach rozebranego silnika,,fachowcy''nic nie znaleźli.Więc złożono go ponownie.I tu zaczęły się dopioero problemy.Motocykl palił raz na jednym lub drugim cylindrze stajac w kłębach czarnego dymu.Po nieudanej interwencji u mechanika prowadzącego serwisu Y postawiłem motocykl do serwisu KAWASAKI też w Białymstoku.A był to juz początek lipca...a miało być szybko i tanio... I tu diagnoza była już w pół godziny,i wszystkim stanęły ,,włosy dęba''- OGROMNE DZIĘKI CHŁOPAKI...Podczas naprawy w serwisie Y nie włozono poprostu wszystkich części do gaźnika... :!!!: zaś pokrywy zaworów i świece można było odkręcać palcami :ok: Na dodatek okazało że uszczelki pod glowicami tez wydmuchało po 5 km.Wszystko to kosztowało mnie ok 2 tys...przecież miało byc tanio i solidnie.Finalnie i solidnie motocyklem zajął się już serwis Kawasaki i dał mi nadzieję, że jeszcze w tym sezonie pojeżdżę z Jolcią.Cóż widać nauka
Jak mam czas ,to siedzę i myślę, a jak nie mam czasu to tylko siedzę...ostatnio tylko siedzę

Awatar użytkownika
mieso1972
Posty: 79
Rejestracja: czw lip 22, 2010
Miejscowość: Isle of Wight , UK
Motocykl: Kawasaki VN800 Classic
VROC: 0

Post autor: mieso1972 » czw sie 11, 2011

To napisz jaki to warsztat aby potencjalni inni klienci omijali z daleka to miejsce :twisted:
Ps.Ok wyłapałem co to za serwis

Awatar użytkownika
Ja-jo
Posty: 1448
Rejestracja: pt kwie 09, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750,GSF1200s
VROC: 33339

Post autor: Ja-jo » czw sie 11, 2011

Myślę że nei ma przeciwskazań że "Y" można roziwnąć pełną nazwą z adresem i nazwiskami, zwłaszcza jak chlopcy, jak rozumiem nie dość że nie zrobili, to popsuli i niepoczuawją się do winy.
Zostanie po nas tylko kurz,
a może jeszcze...,
nie, może już.
VROC #33339

Zbiherek
Posty: 422
Rejestracja: pn cze 14, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN800 DRIFTER
VROC: 0

Post autor: Zbiherek » czw sie 11, 2011

Marka motocykla zaczyna się na tę literę... :motos:
Jak mam czas ,to siedzę i myślę, a jak nie mam czasu to tylko siedzę...ostatnio tylko siedzę

Awatar użytkownika
mirad
Posty: 2071
Rejestracja: pn maja 31, 2010
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: VN 2000 Classic
VROC: 32433

Post autor: mirad » czw sie 11, 2011

Nie będę tu przynudzać, ale w serwisach samochodowych jest już to samo, może raczej wróciło. Jak nie przypilnujesz to głupią geometrię ustawią Ci z kierownicą przekręconą o 30%. :wnerw:
Od V2 lepsze może być tylko V8!
FUCK FUEL ECONOMY !

Awatar użytkownika
Daromax
Posty: 1455
Rejestracja: pt kwie 22, 2011
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN 2000 Classic LT
VROC: 33649

Post autor: Daromax » ndz sie 28, 2011

:mrgreen: Oni chyba za serio wzieli sobie do serca walkę z konkuręcjyjną marką,ale zapomnieli walczyć o klienta !!

Awatar użytkownika
keruj12
Posty: 149
Rejestracja: sob sie 06, 2011
Miejscowość: bielcza/ małopolska
Motocykl: kawasaki vn 750
VROC: 0

Post autor: keruj12 » wt gru 27, 2011

ja za naprawę swojej maskotki zapłaciłem 2500 (alternator) i parę innych żeczy(których niezrobił) ale motorek jeżdzi. :oki:
keruj12

Awatar użytkownika
mrblack
Posty: 99
Rejestracja: wt lip 13, 2010
Miejscowość: Mazuria
Motocykl: AWO Simson ver. Military
VROC: 0

Post autor: mrblack » wt gru 27, 2011

keruj12 pisze:ja za naprawę swojej maskotki zapłaciłem 2500 (alternator) i parę innych żeczy(których niezrobił) ale motorek jeżdzi. :oki:
Siemanko :)

To żeś beknął jak Cygan za zgniłe zboże za altka :D :D :D

Qfa ze złota on był czy co :hah: :hah: :hah: ??

Pozdrówki :)

Awatar użytkownika
Daromax
Posty: 1455
Rejestracja: pt kwie 22, 2011
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN 2000 Classic LT
VROC: 33649

Post autor: Daromax » śr gru 28, 2011

:) Takie serwisy muszą zniknąć bo to cwaniacy tylko kasa !!

Awatar użytkownika
keruj12
Posty: 149
Rejestracja: sob sie 06, 2011
Miejscowość: bielcza/ małopolska
Motocykl: kawasaki vn 750
VROC: 0

Post autor: keruj12 » śr gru 28, 2011

maukaw las nieidzie :antlers: i omijam tego gościa zdaleka-w cenie byla jeszcze opona do prrzodu ale mimo wszystko był ze złota.
keruj12

marius
Posty: 1060
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: VN 900 Custom
VROC: 31327

Post autor: marius » śr sty 04, 2012

Ale dlaczego się na taką kasę zgodziłeś? Nie wierzę że u konkurencji nie wyszedłbyś lepiej.
マリウッシュ

Awatar użytkownika
keruj12
Posty: 149
Rejestracja: sob sie 06, 2011
Miejscowość: bielcza/ małopolska
Motocykl: kawasaki vn 750
VROC: 0

Post autor: keruj12 » sob sty 07, 2012

ja byłem wtedy w trasie a syn tam zaprowadził a potem już nichciałem zmieniac i cena miała byc inna-już to przebolałem i lekcje dostałem :wall:
keruj12

Awatar użytkownika
RomanVN
Posty: 1662
Rejestracja: ndz wrz 04, 2011
Miejscowość: Warszawa & Konstancin Jez.
Motocykl: Honda
VROC: 0

Post autor: RomanVN » ndz sty 08, 2012

Do keruj12. Witaj Jurku !, za dobrą robotę trzeba zapłacić ! ?, jak w dobrej restauracji ceny są 10-cio krotne .
Pozdrawiam Roman :piwa: :motorynka:

Awatar użytkownika
keruj12
Posty: 149
Rejestracja: sob sie 06, 2011
Miejscowość: bielcza/ małopolska
Motocykl: kawasaki vn 750
VROC: 0

Post autor: keruj12 » ndz sty 08, 2012

witajRoman. zgadzam się z Tobą że za DOBRĄ robote należy dobrze zapłacić ale musi to być naprawde dobra robota bez fuszerki i oszustwa że coś zrobione a po czaśe wychodzi że nie :shoot: . dzięki Bogu że już mam to za sobą i omijam tego"mistrza" wielkim kołem. :hurra: w tym sezonie pare rzeczy poprawiłem i jest dobrze :clap: życzę DOBREGO Roku 2012. :pedzi:
keruj12

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 53 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 53 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą