kufer centralny

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
SARISZ
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 07, 2021
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: VN1700 CALSSIC TOURER

kufer centralny

Post autor: SARISZ » pn gru 20, 2021

Witam wszystkich, chciał bym odświeżyć sprawę kufra centralnego zwłaszcza dla użytkowników NV 1700 Classic Tourer z plastikowymi kuframi bocznymi.
Pochwalicie się kto co ma u siebie? Chciał bym do wiosny temat ogarnąć w rozsądnej kwocie, ale jak na razie brak mi weny żeby coś wybrać.

Pozdrawiam i wesołych... :)

Awatar użytkownika
Skrobel
Posty: 2579
Rejestracja: czw maja 30, 2013
Miejscowość: Piaseczno
Motocykl: Nomad 1700, VN900 LT, był VN800-B3, VN1500-L4
VROC: 35582

Re: kufer centralny

Post autor: Skrobel » wt gru 21, 2021

Przyglądałem się temu tematowi już ze 3 lata. Wizualnie żadne skórzane kufry mi niestety nie pasują (a widziałem cośtam na zlotach i trochę na zdjęciach). Drugą opcją jest kufer of Voyagera - jest duży, fajnie współgra z szybą, nie wygląda źle i dzięki dużemu dodatkowemu światłu zwiększa widoczność moto z tyłu. Ale prawie ich nie ma, a jeśli się coś pojawia używanego to za połowę wartości motocykla.

Na razie zatem cały czas jeżdżę bez kufra, a jak jadę gdzieś dalej to mam wałek i kładę go na bagażniku...
LwG
Łukasz czyli Skrobel

SARISZ
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 07, 2021
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: VN1700 CALSSIC TOURER

Re: kufer centralny

Post autor: SARISZ » wt gru 21, 2021

Znalazłem taki plastikowy na necie : SHAD SH50 chyba najbardziej będzie pasował zwłaszcza że ma możliwość doboru koloru wieka, do upodobań własnych czy też wstawek kolorystycznych motocykla + do tego chromowany reling. Skóra też mi się gryzie z plastikiem więc odpada.

Awatar użytkownika
Skrobel
Posty: 2579
Rejestracja: czw maja 30, 2013
Miejscowość: Piaseczno
Motocykl: Nomad 1700, VN900 LT, był VN800-B3, VN1500-L4
VROC: 35582

Re: kufer centralny

Post autor: Skrobel » wt gru 21, 2021

Gdybym kupował plastik to obowiązkowo pomalowałbym go w kolory motocykla. Jeden z warszawskich Braci ma tak zrobionego Nomada (czy dokładniej Classic Tourera) i wygląda to zacnie.

Jest mała szansa, żeby wieko dopasowało się kolorystycznie do moto (chyba, że czarne).
LwG
Łukasz czyli Skrobel

SARISZ
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 07, 2021
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: VN1700 CALSSIC TOURER

Re: kufer centralny

Post autor: SARISZ » śr gru 22, 2021

Właśnie tak chce zrobić jak nie dopasuje to oddam do malowania, całość musi być dopasowana na tip-top

KółkaMusząSięKręcić
Posty: 46
Rejestracja: ndz cze 20, 2021
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN1700

Re: kufer centralny

Post autor: KółkaMusząSięKręcić » śr gru 22, 2021

Ja mam skórzany kufer, niestety nie mam zdjęcia bo prawie go nie używam. Zakładam tylko na długoe wyjazdy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 10 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 10 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą