20 kwietnia-możliwość rekreacyjnej jazdy motocyklem

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Awatar użytkownika
MaciejZ
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 18, 2019
Miejscowość: Lubelskie
Motocykl: Vulcan 1500 Classic

20 kwietnia-możliwość rekreacyjnej jazdy motocyklem

Post autor: MaciejZ » ndz kwie 19, 2020

Witam wszystkich. Myślę, że już większość motocyklistów słyszało o otworzonej nam furtce do rekreacyjnej jazdy motocyklem. Mianowicie, od jutra (tj.20 kwietnia) dozwolone ma być przemieszczanie się w celach rekreacyjnych oczywiście przy zachowaniu odległości (2m) i obowiązku zakrywania twarzy. Przeszukując internet można natknąć się na wiele stron które mówią o otwartej furtce dla motocyklistów. Informacja wydaje się dość satysfakcjonująca jak dla nas, ale postanowiłem dla pewności zadać pytanie na infolinii NFZ i uzyskałem taką właśnie odpowiedz jak to pokazuje poniżej :ok:

Obrazek

Co myślicie o tej całej sytuacji? ?? Czy z zachowaniem środków ostrożności, braku jazdy w grupach i oczywiście co najważniejsze, z olejem w głowie żeby bez sensu nie wylądować w szpitalu, spora część motocyklistów jutro ruszy na nasze drogi? Trochę gadaniny o tej całej sytuacji: https://youtu.be/Wj5tBEXrWYI :goldas:
!! VULCAN 1500 CLASSIC - OPINIA PO 10 000KM https://youtu.be/RKsgDDxIr1g !!

Adam89

Re: 20 kwietnia-możliwość rekreacyjnej jazdy motocyklem

Post autor: Adam89 » pn kwie 20, 2020

Szczerze mówiąc. Dzisiaj mijałem mnóstwo patroli, żaden się mną nie zainteresował, mało tego znajomi latali cały kwiecień i też żaden nie został zatrzymany ;) myślę, że od dzisiaj juz na spokojnie można jeździć oczywiście z zachowaniem ostrożnosci ;)

Awatar użytkownika
Dęba
Posty: 35
Rejestracja: ndz maja 19, 2019
Miejscowość: Wyszonowice/dolnośląskie
Motocykl: VN800classic/teraz pusty garaż

Re: 20 kwietnia-możliwość rekreacyjnej jazdy motocyklem

Post autor: Dęba » pt kwie 24, 2020

:antlers: :clap:
Too old to die young :twisted:

Duch

Re: 20 kwietnia-możliwość rekreacyjnej jazdy motocyklem

Post autor: Duch » ndz kwie 26, 2020

ja cały czas jeżdżę, wcale nie czekałem na 20 kwietnia

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 87 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 87 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą