Vn 800 do oceny

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
prześladofca
Posty: 28
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013
Miejscowość: kujawy i pomorze - 9 wzgórz
Motocykl: Była Menda EN500 jest VN800 Menda 2
VROC: 35927

Vn 800 do oceny

Post autor: prześladofca » wt lis 04, 2014

Witam
Jestem na etapie zmiany motocykla . Padło na VN800 . Cały czas szukam , czytam , oglądam . Na dzień dzisiejszy mam upatrzone dwie sztuki . Jedna to forumowa maszyna , tej nie potrzeba oceniać a druga to ta :

http://olx.pl/oferta/kawasaki-vn800-dra ... 75WdZ.html

Moto urzekło mnie swoim wyglądem , lubie takie klimaty . Ma dwa zestawy błotników i siedzeń . Właściciel całkiem spoko , mówi rzeczowo i nie koloruje .
Na fotach wydaje się się ok ale może ktoś coś zauważy , podpowie na co zwrócić uwage przy ewentualnych oględzinach, może ktoś zna to cacko .
Ja jestem troche zbyt napalony by podejść do tego " na zimno "


Dzięki za wszelkie info .

Pzdr
Miłosz

Awatar użytkownika
Góral
Posty: 2532
Rejestracja: sob mar 24, 2012
Miejscowość: Brusy
Motocykl: _FuMA
VROC: 34785

Post autor: Góral » wt lis 04, 2014

Jeżeli pasuje Ci klimat i masz zamiar nim jeździć sam to warto go sprawdzić. Jeżeli chcesz jeździć z plecaczkiem to tak naprawdę obojętnie który zestaw kanapa-błotnik założysz, bo żaden do tego się nie nadaje. :ok:
"Wsiądźcie na motocykle i jedźcie tak długo, aż zrozumiecie o co w tym wszystkim chodzi" - Gang Dzikich Wieprzy

prześladofca
Posty: 28
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013
Miejscowość: kujawy i pomorze - 9 wzgórz
Motocykl: Była Menda EN500 jest VN800 Menda 2
VROC: 35927

Post autor: prześladofca » wt lis 04, 2014

Góral pisze:Jeżeli pasuje Ci klimat i masz zamiar nim jeździć sam to warto go sprawdzić. Jeżeli chcesz jeździć z plecaczkiem to tak naprawdę obojętnie który zestaw kanapa-błotnik założysz, bo żaden do tego się nie nadaje. :ok:
Trafiłeś . Nawet o tym nie pomyślałem . Mimo wszystko nadal jestem nim zainteresowany .

Gdzieś na forum czytałem że oryginalna tylna zębatka nie ma otworów technologiczych , nie wiem jak to się fachowo określa . Tu na foto widzę pełne koło , które różni sie od innych , znajdujących się w tym samym modelu o zbliżonym roczniku . Jeśli dobrze dedukuje to wyglada na to że przebieg może być prawdziwy a napęd niebawem do wymiany .

Jeśli sie mylę prosze o korekte .
Pzdr
Miłosz

Awatar użytkownika
Mayones
Posty: 5682
Rejestracja: czw kwie 26, 2012
Miejscowość: B-B
Motocykl: VN800->K1200RS->R1200GS
VROC: 0

Post autor: Mayones » wt lis 04, 2014

Jeżeli to oryginalna zębatka a tak wygląda to 33 tyś to już czas na zmianę.

prześladofca
Posty: 28
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013
Miejscowość: kujawy i pomorze - 9 wzgórz
Motocykl: Była Menda EN500 jest VN800 Menda 2
VROC: 35927

Post autor: prześladofca » śr lis 12, 2014

Moto kupione .
Dziękuję wszystkim za sugestie i propozycje sprzedaży .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 69 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 69 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą