od 10 lat tylko i wyłącznie
Opona przód Avon Cobra Chrome 150/80 R16 TL 71V
Opona tył Avon AV72 Cobra 240/50 R16 84 V
Znaleziono 984 wyniki
- wt cze 23, 2026
- Forum: Ogólne
- Temat: Opony do VN 2000
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 36
- śr cze 10, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: Witam
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 118
Re: Witam
Witaj i do zobaczenia na trasie lub na zlocie!
- śr cze 10, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: Przywitam się.
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 51
Re: Przywitam się.
Witaj i do zobaczenia na trasie lub na zlocie!
- wt cze 02, 2026
- Forum: VN2000
- Temat: Amortyzator tylny
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 157
Re: Amortyzator tylny
w której grupie na FB? Podaj dane z FB, to sprawdzę czy to jedna z moich grup czy jakaś inna.
- wt maja 19, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: Witam
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 162
Re: Witam
Witaj, zapraszamy na zlot w czerwcu!
- czw maja 14, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: Dzień dobry.
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 192
Re: Dzień dobry.
Witaj, 900 to wspaniały motocykl!
- śr maja 13, 2026
- Forum: VN2000
- Temat: Koło pasowe wałka zdawczego VN 2000 – następny udany zakup
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 979
Re: Koło pasowe wałka zdawczego VN 2000 – następny udany zakup
odezwij się do https://goldgoatgarage.com/main_site - dorabiali już wałki zdawcze do VN2000 pewnie poradzą sobie z kołem pasowym. Jedyny problem to zapotrzebowanie rynku i cena opracowania i wytworzenia kilku sztuk.
Re: ABS
Czas na kolejny sezon testów, potem wizualne upiększanie, paten, atesty i sprzedaż seryjną 
- wt maja 12, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: Witam Wszystki
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 183
Re: Witam Wszystki
Witaj!
- wt maja 05, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: Witam
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 282
Re: Witam
Witaj!
- wt maja 05, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: LWG z Rawicza.
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 265
Re: LWG z Rawicza.
Pozdro z Wrocławia!
- wt maja 05, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: Dzień dobry.
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 268
Re: Dzień dobry.
Witaj!
- ndz maja 03, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: Pozdrowienia z Pszczyny – VN750 '86 (Pianista w garażu)
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 367
Re: Pozdrowienia z Pszczyny – VN750 '86 (Pianista w garażu)
Witaj i do zobaczenia na trasie lub w różnych tematach na forum 
- wt kwie 14, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: VN1700 - Wrocław
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 426
Re: VN1700 - Wrocław
Pozdro z Wrocka
- pt mar 20, 2026
- Forum: Hyde Park
- Temat: Żarty o Chuck Norrisie.
- Odpowiedzi: 39
- Odsłony: 157032
Re: Żarty o Chuck Norrisie.
Pewna epoka przemija
- wt lut 10, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: Witajcie
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 674
Re: Witajcie
Witaj
- śr sty 28, 2026
- Forum: Powitalnia
- Temat: Witam
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 696
Re: Witam
Witaj!
- ndz sty 25, 2026
- Forum: VN1700
- Temat: Kawasaki Vulcan 1700 Vaquero
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 578
Re: Kawasaki Vulcan 1700 Vaquero
a bez odpalania motocykla, jak złapiesz za klamkę hamulca i pobujasz do przodu i do tyłu motocyklem za kierownicę (tak jakbyś chciał go popchnąć do tyłu i do przodu), to też czujesz/słyszysz stuki?
Re: ABS
mam tył od driftera do projektu emerytalnego... więc pod eksperymenty się nadaje, byle wrócił na moją emeryturę 
- pt wrz 26, 2025
- Forum: VN2000
- Temat: Myszkowanie kierownica
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1172
Re: Myszkowanie kierownica
Miałem kiedyś ten problem. Po wykluczeniu wszystkiego co wymieniłeś został mi tylko olej w lagach i sprężyny. Wymieniłem olej na nowy i sprężyny na progresywne. Problem zniknął. Sprawdź długość swoich sprężyn w lagach, czy mieszczą się w zakresie podanym w serwisówce i wymień olej w lagach na nowy.