Znaleziono 2 wyniki

autor: Cichy40
ndz gru 29, 2013
Forum: VN1600
Temat: air box w vn1600 clasic
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3777

to gdybym chciał zamontować filtr stożkowy,to jak mam to zrobić?
autor: Cichy40
ndz gru 29, 2013
Forum: VN1600
Temat: air box w vn1600 clasic
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3777

air box w vn1600 clasic

Witam,moze ktos bedzie mogl mi pomóc,odkrecilem obudowe filtra powietrza od strony przepustnic tj prawa strona i tam sa takie male zborniczki,mam pytanie do czego slużą i czy ?jesli bym chcial zamontowac filtr stożkowy to czy moge to zdemontować?pozrawiam

Kto jest online

Jest 28 użytkowników online :: 2 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 26 gości

Najwięcej użytkowników (6476) było online sob sty 10, 2026

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], MSN [Bot]

Dzisiaj urodziny obchodzą