Lightbary do vn 1600

Awatar użytkownika
Wikary
Posty: 61
Rejestracja: śr sie 25, 2010
Miejscowość: Złotów
Motocykl: VN 1600 Classic
VROC: 33665

Lightbary do vn 1600

Post autor: Wikary » czw sie 26, 2010

Doczytałem się w internecie, że oryginalny stelaż przednich kierunkowskazów w vn 1600 (2008 r.) jest przystosowany do montażu lightbarów. Czy dobrze rozumiem, że mogę odpuścić sobie kupowanie drugiego stelaża i kupić tylko same dodatkowe lampy?? Zakładał ktoś z was może lightbary do swojego moto w ten sposób? Poszukuję także lewego tylnego kierunkowskazu do mojego Smoka, jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczny :) Oryginalny nowy kosztuje 240 zł :wall:
VROC: 33665

Mój Vulcan i kominy Vance&Hines

If you don't ride then you don't know
Where I've been and where I'm going...

VN 2000 Diablo
Posty: 402
Rejestracja: wt cze 15, 2010
Miejscowość: Katowice
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Diablo Black
VROC: 0

Post autor: VN 2000 Diablo » ndz lis 07, 2010

Można sobie do oryginalnego stelaża zrobić trójnik tak aby migacz był z boku lub pod spodem. Potem oczywiście wysłać do chromowania. Dobrze chromują do motocykli w tej firmie http://www.galvano.pl/ nawet jakością nie odbiegają od kuryakyna. Ja właśnie teraz sobie robię trójnik do VN 2000 ale średnica i kształt mocowań migaczy jest taki sam jak w Vn 1600. Przód zrobiłem zaokrąglony w pozycji pionowej natomiast tył jest ścięty. Nawet fajnie będzie to wyglądać. Muszę to dobrze pochromować tzn. miedź, nikiel i chrom (suma wszystkich warstw to ok. 30 mikronów, wtedy powinien być idealny chrom). Potem mam zamiar sobie zrobić kufry wzorując się na corbinie, bo oryginały to cena kosmos 1800 dolarów tzn. ok. 6-7 tyś. zł. z przesyłem do Polski
http://www.corbin.com/kawasaki/kv2bag.shtml

Luzak

Post autor: Luzak » ndz lis 07, 2010

w ofercie louisa jest nawet taki "dzynks" do podłączenia kierunków na tym samym drążku np na moto-akcesoria

VN 2000 Diablo
Posty: 402
Rejestracja: wt cze 15, 2010
Miejscowość: Katowice
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Diablo Black
VROC: 0

Post autor: VN 2000 Diablo » ndz lis 07, 2010

Ale to nie ma wyglądu tak jak byś sobie jakąś blaszkę wygiał a przecież leightbary to też muszą wyglądać. Jak zrobię swoje to ci pokażę jak wyszły - foto

Luzak

Post autor: Luzak » ndz lis 07, 2010

Ja wiem, że to nie ma "extra" wyglądu, ale kolega pytał o możliwość, więc dostał info. A co wybierze to jego decyzja.

Awatar użytkownika
Wikary
Posty: 61
Rejestracja: śr sie 25, 2010
Miejscowość: Złotów
Motocykl: VN 1600 Classic
VROC: 33665

Post autor: Wikary » pn lis 08, 2010

szczere dzięki wam panowie za pomoc :)
VROC: 33665

Mój Vulcan i kominy Vance&Hines

If you don't ride then you don't know
Where I've been and where I'm going...

idzi
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 28, 2014
Miejscowość: Wegliniec
Motocykl: VN 1600 Classic
VROC: 0

Post autor: idzi » wt sty 10, 2017

Witam, nie chcę zakładać nowego wątku więc podpinam się do tego choć jest bardzo leciwy.Mam VN1600 Clasic i chciałbym dołożyć lightbary. Zastanawiam się w którym kierunku pójść , czy założyć lightbary z żarówką H3 czy kupić ledowe typowe do jazdy dziennej. W obu przypadkach raczej chodzi o oświetlenie motocykla w dzień. Może ktoś napisze kilka słów i rozwieje moje wątpliwości

Awatar użytkownika
ciecio
Posty: 482
Rejestracja: ndz lut 17, 2013
Miejscowość: Gdańsk
Motocykl: Kawasaki Vulcan 900 Classic
VROC: 36107

Post autor: ciecio » sob sty 14, 2017

idzi, w tym temacie opisałem swój montaż lightbarów LED na gmolach.
http://www.vulcaneria.pl/viewtopic.php?t=10843
"Wojną zachwycają się tylko ci, którzy nigdy jej nie poznali" Erazm z Rotterdamu
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 3 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą