Ogłoszenia parafialne

Sprawy techniczne, komentarze, propozycje, uwagi.
Awatar użytkownika
oktogon
Posty: 2154
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: BMW K1200RT
VROC: 31527

Post autor: oktogon » czw maja 20, 2010

zostawmy kawasaki tak jak to było zgłoszone do kongresu, na małych naszywkach go nie bedzie z powodów technicznych ale na plecach sięp ojawi, ja bym nic nie ruszał w tym
_____ VROC 31527 _____

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » czw maja 20, 2010

no przecież w saganku ustaliliśmy - małe naszywki, naszywki na kamizelkę na sercu i wszystkie małe logo bez "kawasaki". Na plecach z "kawasaki". A pełna nazwa zgłoszona do kongresu to "Vulcaneria Kawasaki Club". Więc w czym problem, bo nie rozumiem??
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Awatar użytkownika
centek
Posty: 1319
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Bełchatów
Motocykl: Honda Varadero
VROC: 31455

Post autor: centek » czw maja 20, 2010

hooopy... nie róbmy bydła - klub ma w nazwie "kawasuki" i będzie miał - bo tak żeśmy to ustalili. Jak chcemy wywalić kawasukę trza od nowa atakować Kongres. TYLKO PO CO ?

Awatar użytkownika
Starszy
Posty: 858
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: WR
Motocykl: VN-750
VROC: 31444

Post autor: Starszy » czw maja 20, 2010

Papaj pisze:Co do strony głównej portalu to jeszcze trochę jeży mnie to logo - Kuba zrobiłbyś już to ostateczne o którym rozmawialiśmy ?

- tzn bez "kawasaki"??

-Tak właśnie - z równo rozłożonymi "szarfami" górną i dolną.
- VETO !!!

Awatar użytkownika
centek
Posty: 1319
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Bełchatów
Motocykl: Honda Varadero
VROC: 31455

Post autor: centek » czw maja 20, 2010

Starszy... ale to jest na www temat... kamizelki to inna baja - wg. mnie bynajmniej.

Awatar użytkownika
Starszy
Posty: 858
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: WR
Motocykl: VN-750
VROC: 31444

Post autor: Starszy » czw maja 20, 2010

to są trzy powyższe posty, wiec o co tu w końcu chodzi ? - logo - kamizelki - kurtki - strona główna - a nie powinny być te wszystkie symbole tematycznie takie same ? - można się w tym wszystkim pogubić, nie mówiąc o obcych, jeszcze niedługo zaczniecie przyjmować do Vulcanerii " wynalazki", trajki, szlifierki, motorowerki itp. bo się klub ma rozrastać - w ciągu 4-rech miesięcy jest już 60-ciu i myślę, że za rok będzie to największy klub markowy w Polsce - bez dziwnych wspomagaczy - tylko przestańcie komplikować i trzymajcie fason !!!
- chyba się zeźliłem ! :oops:

Awatar użytkownika
centek
Posty: 1319
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Bełchatów
Motocykl: Honda Varadero
VROC: 31455

Post autor: centek » czw maja 20, 2010

hmmm...

Z racji zgłoszenia Vulcanerii do Kongresu MC Poland pod nazwą "Vulcaneria Kawasaki Club" trzymamy fason pod tą nazwą, tak?

Z racji braku odpowiednich środków technicznych do wykonania naszywek Klubowych pominęliśmy na naszywce napis "kawasaki", czy tak?

Z racji pięknego wyglądu skrzydełek VROCowych oraz niedopieprzania się Kongresu MC do obszyć kurtek zgodziliśmy się na naszywanie tychże na rękawie kurtek, czy tak?

Z racji zgłoszenia Vulcanerii do Kongresu MC pod ww. nazwą oraz uzyskania od Kongresu akceptacji tychże barw, logo na plecach zostanie wykonane w większym rozmiarze i napis "kawasaki" nie będzie pominięty, np. poprzez brak odpowiednich środków technicznych - jak to miało miejsce w przypadku małej naszywki, czy tak?

Po czwarte primo wreszcie: na naszym założycielskim zlocie ustaliliśmy,że "kawasaki" będzie, jak pisał wyżej imć Borsuk, czy tak?


Więc co budzi Twoje zdziwienie i veto po spotkaniu, na którym "wszystko" sobie wyjaśniliśmy, bo nie rozumiem....
pzdr

Awatar użytkownika
Starszy
Posty: 858
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: WR
Motocykl: VN-750
VROC: 31444

Post autor: Starszy » czw maja 20, 2010

centek pisze:Więc co budzi Twoje zdziwienie
...no właśnie te skopiowane powyżej trzy posty w tym temacie, jak również w innym chęć zapraszania do nas "wszyskich" - inni tacy grzeczni nie są, raczej ich się trzeba prosić - chociazby radomskie MC, do których "bez kija nie podchodź" - nasz klub też powinien uważać się za elitarny i basta !!!

Awatar użytkownika
centek
Posty: 1319
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Bełchatów
Motocykl: Honda Varadero
VROC: 31455

Post autor: centek » czw maja 20, 2010

Ale Starszy... Nie robimy kółka wzajemnej adoracji tylko KLUB UŻYTKOWNIKÓW MOTOCYKLI VULCAN, nie Yamah, nie Intruzów czy HDeków, skąd mamy wiedzieć, czy ktoś jest agresor czy nie? Poznajemy się najpierw wirtualnie, nikt nie został przyjęty w nasze struktury "z buta". Przyjmujemy głosując, zawsze możesz negatywnie odpowiadać na propozycje przyjęcia nowych członków.
pzdr

Awatar użytkownika
mirek_vn
Posty: 191
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: łódzkie
Motocykl: VN 900 Classic
VROC: 31457

Post autor: mirek_vn » czw maja 20, 2010

Starszy pisze:mówiąc o obcych, jeszcze niedługo zaczniecie przyjmować do Vulcanerii " wynalazki", trajki, szlifierki, motorowerki itp. bo się klub ma rozrastać - w ciągu 4-rech miesięcy jest już 60-ciu i myślę, że za rok będzie to największy klub markowy w Polsce - bez dziwnych wspomagaczy - tylko przestańcie komplikować i trzymajcie fason !!!
Warunki bycia na forum Yamaha Road-Star
Regulamin Forum www.yamaha-roadstar.pl

Witaj na forum. Cieszymy się, że dołączyłeś do naszej małej społeczności.
Forum przeznaczone jest dla posiadaczy oraz miłośników motocykla Yamaha Wild/Road Star (i dla tych którzy sympatyzują z W/RS).
Aby aktywnie korzystać jak również w pełni korzystać z forum, musisz być zarejestrowany i zalogowany na stronie jako aktywny forumowicz!

Jeżeli będziesz tak zwanym nie aktywnym użytkownikiem strony, Twój Nick jak i możliwość zalogowania się pod nim zostaną utracone po upływie 6 miesięcy bezczynności logowania

Awatar użytkownika
Starszy
Posty: 858
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: WR
Motocykl: VN-750
VROC: 31444

Post autor: Starszy » czw maja 20, 2010

centek pisze:Nie robimy kółka wzajemnej adoracji tylko KLUB UŻYTKOWNIKÓW MOTOCYKLI VULCAN,
...no właśnie, o to cały czas chodzi jak również o to żeby tam gdzie są nazwy był napis KAWASAKI, bez pomijania , bo ktoś postronny pomyśli sobie, że Vulcaneria Club zrzesza np. jakichś badaczy wulkanów, czy geologów

- odnośnie loga bez tego napisu - uważam to za potrzebę chwili czy "wypadek przy pracy" bo czas gonił - na spokojnie teraz można pomysleć nad projekem i np. w nastepnym roku wymienić !

- Mirek nasz rację - zasady wzbudzają szacunek, brak zasad - ignorancję

Awatar użytkownika
centek
Posty: 1319
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Bełchatów
Motocykl: Honda Varadero
VROC: 31455

Post autor: centek » czw maja 20, 2010

się rozpętała dyskusja "o nic" widzę. Zupełnie nie zrozumiałem Twoich intencji Starszy na początku tej strony. "Kawasaki" jest i będzie w barwach Klubu. Kropka :)
pzdr

VKC
Posty: 3177
Rejestracja: czw kwie 08, 2010
Motocykl:
VROC: 0

Post autor: VKC » czw maja 20, 2010

Ale się panowie zagotowali - ja napisałem żeby zmienić logo na stronie głównej na takie jakie będzie na plecach - bo na razie napis kawasaki jest na dolnej szarfie - i tyle.

Chodzi o rozbicie logo na 3 części.
Logo wygląda tak :

Obrazek

A rozbite na 3 w formie istniejącej na str głównej w/g mnie niekoniecznie jest szczęśliwe - bo :

nie ma niebieskiego kółeczka i napisu kawasaki w nim - pod skrzydełkami - za to kawasaki powędrowało na dolną szarfę.

A moim zdaniem powinno być - :
Szarfa górna - Vulcaneria
Srodek - skrzydełka w okręgu z napisem kawasaki
Szarfa dolna- Club

Taki projekt jeszcze nie został uzgodniony bo Kuba zrobił kilka jego propozycji z czego jedna została wykorzystana na stronie głównej.

Zatem
Badger pisze:no przecież w saganku ustaliliśmy - małe naszywki, naszywki na kamizelkę na sercu i wszystkie małe logo bez "kawasaki". Na plecach z "kawasaki". A pełna nazwa zgłoszona do kongresu to "Vulcaneria Kawasaki Club". Więc w czym problem, bo nie rozumiem??
Ja też nie rozumiem czym Panowie się martwią.

Awatar użytkownika
Starszy
Posty: 858
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: WR
Motocykl: VN-750
VROC: 31444

Post autor: Starszy » czw maja 20, 2010

Papaj pisze:Ale się panowie zagotowali
...no widzisz co półsłówkami można narobić - spoko, nikt się nie gotuje - konstytucyjnie demokratyczna wymiana poglądów - w razie, oprzemy o c.... i będzie dobrze !

- odnośnie naklejek - wysłałem na twój adres kilka skrzydełek, myślę że wcześniej się spotkasz z grupą niż ja może ktoś znajdzie miejsce - są niegłupie !

Awatar użytkownika
SAURO
Posty: 2157
Rejestracja: pn maja 03, 2010
Miejscowość: ZAMOŚĆ, CIECHANÓW, RZYM
Motocykl: VN 1500 Nomad
VROC: 30956

Post autor: SAURO » czw maja 20, 2010

Moim zdaniem jak ktoś nie ma pojęcia co oznzcza nasze logo bez napisu kawasaki nie ma sens mu tłumaczyć. A ludzie bedacy w temacie wiedzą o co chodzi i to wystarczy.
BAWMY SIĘ W MOTOCYKLE A NIE POLITYKĘ

VKC
Posty: 3177
Rejestracja: czw kwie 08, 2010
Motocykl:
VROC: 0

Post autor: VKC » czw maja 20, 2010

W galerii Kuby są dwie propozycje - przepraszam za zamieszanie w temacie - chodziło mi o to aby logo na stronie było takie samo jak to na plecach - a napisałem posta rzeczywiście w formie mało czytelnej - zastosowałem jakiś skrót myślowy - miałem na myśli bez kawasaki na dolnej szarfie - chyba że głosowanie nad formą ostateczną "pleców" wskazało by na tą właśnie propozycje. - zatem kto może bo Kuba może na pewno - niech przedstawi jeszcze inne pomysły - modyfikacje tego wzoru - wybierzemy najlepszy.

I już sorki - zamieszałem niechcący :wall:

Awatar użytkownika
SAURO
Posty: 2157
Rejestracja: pn maja 03, 2010
Miejscowość: ZAMOŚĆ, CIECHANÓW, RZYM
Motocykl: VN 1500 Nomad
VROC: 30956

Post autor: SAURO » czw maja 20, 2010

a ja jeszcze zamieszam w temacie :twisted: Dlaczego np na naszym logo nie ma napisu VULKANERIA KAWASAKI CLUB POLSKA. Przeglądając fora klubów za granicznych zawsze widziałem że są podpisani skąd pochodzą. Może to nie jest istotne na terenie Polski ale jak poniesie nas na jakiś zlot za granicą to odrazu będą wiedzieli skdą jestesmy. Ale to tylko taka tam uwaga ...może jeszcze do przedyskutowania?
BAWMY SIĘ W MOTOCYKLE A NIE POLITYKĘ

marius
Posty: 1060
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: VN 900 Custom
VROC: 31327

Post autor: marius » czw maja 20, 2010

VULCANERIA KAWASAKI CLUB POLSKA tak jak napisał Sauro. W pełni popieram taki pomysl. Myślałem o tym wcześniej żeby taki napis był na plecach ale jakoś się nie wychylałem. Niemniej jednak niech zadecyduje większość
P.S.
Tak naprawdę nie raz nie dwa większość z nas będzie za granicą i wtedy od razu będzie widać skąd kto jest
マリウッシュ

Awatar użytkownika
mirek_vn
Posty: 191
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: łódzkie
Motocykl: VN 900 Classic
VROC: 31457

Post autor: mirek_vn » czw maja 20, 2010

Jest flaga z napisem POLAND
http://www.klubymotocyklowe.pl/info1s.html
Ostatnio zmieniony czw maja 20, 2010 przez mirek_vn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » czw maja 20, 2010

po to są flagi kongresowe na nerce
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą