VN 2000 classic 2009 r na org .wydechach sztrzela w rure??

CadetC
Posty: 84
Rejestracja: czw sty 31, 2013
Miejscowość: Augustów
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Post autor: CadetC » pn kwie 10, 2017

Bartzos pisze:Uszczelki żadnej nie wymieniałem, nie było nic takiego w zestawie.
W gniazdach w które wchodzą końcówki kolektorów wydechowych powinne być włożone przed montażem uszczelki wydechowe - teoretycznie powinno się je wymieniać przy każdym demontażu rur wydechowych.

wygląda to np. tak http://www.ebay.com/itm/EXHAUST-TAILPIP ... Ds&vxp=mtr

Krzysztof

Bartzos
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 02, 2014
Miejscowość: Poznań
Motocykl: VN 2000
VROC: 0

Post autor: Bartzos » pn kwie 10, 2017

Dziękuje bardzo za informacje. W wolnym czasie sprawdzę te uszczelki i dam znać.

Bartzos
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 02, 2014
Miejscowość: Poznań
Motocykl: VN 2000
VROC: 0

Post autor: Bartzos » śr maja 10, 2017

Witam ponownie. Wymieniłem uszczelki i nic nie dało, wspawalem mufke i wkręcilem sondę i też to nic nie dało. Nie Mm już pomysłów. Najlepiej poproszę jakiś adres do warsztatu kto ma komputer i możliwość ustawienia dawki paliwa, hamoweni itd. Najlepiej gdzieś w poznaniu, jakieś pomysły?

Bartzos
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 02, 2014
Miejscowość: Poznań
Motocykl: VN 2000
VROC: 0

Post autor: Bartzos » pn maja 15, 2017

Myślicie ze Cobra fi? Zastanawiam się nad kupnem ponieważ znalazłem w dobrej cenie.

Awatar użytkownika
zeglarz28
Posty: 69
Rejestracja: sob lut 28, 2015
Miejscowość: Wisla
Motocykl: VN2000 VN 1700 K1600GTL
VROC: 0

Post autor: zeglarz28 » wt maja 16, 2017

Strzelanie w tlumniku po zamknieciu gazu to nic innego jak dopalanie sie nadmiaru mieszanki poza cylindrem. Dzieje sie tak podczas hamowania silnikiem i nie jest to jakakolwiek awaria. Mozna ewentualnie sprobowac jezdzic na 98. Wiecej okktanow powoduje lagodniejsze i rowniejsze spalanie . Za to mniejsza kalorycznosc. I tak naprawde to paliwo o wiekszej liczbie oktanow generuje mniej mocy , za to silnik rowniej pracuje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 0 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą