ShoutBox

Sprawy techniczne, komentarze, propozycje, uwagi.
Awatar użytkownika
Chucherek
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 30, 2012
Miejscowość: Łódź
Motocykl: EN 500
VROC: 0

Post autor: Chucherek » pt lut 17, 2012

Januszku to jak forum i chat na nim będzie wyglądało zależy tylko od osób, które je tworzą, a wydaje mi się, że tutaj osób z wysoką kulturą osobistą nie brakuje...

...
ale skoro macie większe doświadczenie to niech zostanie jak jest :)
Pamiętaj o innych zanim pomyślisz o sobie...
____________________
Honda Rebel-była
okres wczesnego narzeczeństwa :)
Gilera Cougar-jest
Kawasaki EN 500 97r-jest

januszek

Post autor: januszek » pt lut 17, 2012

Masz rację - od nas zależy jakie jest i będzie to forum , ale po co powielać błędy innych?
Mnie osobiście czat nie wadzi - wyraziłem jedynie swoje zdanie i przekazałem doświadczenia w tej kwestii z innego forum . Jeżeli czat powstanie , to wolny wybór - nie będę po prostu tam "wchodził" , bo mnie to nie "kręci" :)

I jeszcze coś - wspomniałem poprzednio , że ta opcja jest powodem wielu niesnasek na forum , a" kwasy powstają gdy jest brak zasad" i czasami "kultura osobista" nie ma nic wspólnego z zasadami i sztuką konwersacji , bo przy "niektórych sztukach ciężko o kulturę" ;)

Awatar użytkownika
Zombie
Posty: 2574
Rejestracja: pn sty 03, 2011
Miejscowość: M-a
Motocykl: VN 1700 Vaquero , Indian Scout
VROC: 34250

Post autor: Zombie » pt lut 17, 2012

januszek pisze: zapomniałam majtek włożyć
Gdzie ten chat ?? ?? :mrgreen: :mrgreen:

A na poważnie. Popieram Januszka i Ja-jo
Mniejsza o perfekcje, badz po prostu dobry.
www.steelrosesmcsouthside.pl

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 4159
Rejestracja: ndz lip 17, 2011
Miejscowość: Tychy
Motocykl: VN 1600 Nomad "Phantom"
VROC: 34475

Post autor: Robson » pt lut 17, 2012

Nie chce sie "mondrzyć", ale jak Ktoś chce to zawsze można se pyknąć GG i gadać do woli. Jeżeli osoba po drugiej stronie nie posiada komunikatora, to może nie chce gadać, nie preferuje tego typu kontaktu itp. itd... :wall:
Nie wspomnę o fejsach, nk i innych tłiterach, ale tam zawsze można poczytać o dżastinie bibieru i dodzie "zapomniałam majtek włożyć"...

Badger, daj se luz w weekend, odstaw "qwerty(...)" i zabierz rodzinkę na wypasik "łobiod", polecam nasze "kluski, rolada i modro kapusta" :thumbup: zapijana Keltem.....
Jestem tu, bo wierzę, że emocje są siłą życia...
Nie jestem odpowiedzialny za emocje odbiorcy... To jego sprawa.

Awatar użytkownika
Zombie
Posty: 2574
Rejestracja: pn sty 03, 2011
Miejscowość: M-a
Motocykl: VN 1700 Vaquero , Indian Scout
VROC: 34250

Post autor: Zombie » pt lut 17, 2012

Robson pisze:kluski, rolada i modro kapusta" zapijana Keltem.....
I to jest to !! Amen :mrgreen: :mrgreen:
Mniejsza o perfekcje, badz po prostu dobry.
www.steelrosesmcsouthside.pl

pink-f
Posty: 332
Rejestracja: wt maja 25, 2010
Miejscowość: Łódź
Motocykl: był EN 500C "98
VROC: 32047

Post autor: pink-f » pt lut 17, 2012

januszek pisze:"niektórych sztukach ciężko o kulturę"
he he Leszek Górecki - klasyk gatunku :clap:
pozdrawiam Michał

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » pt lut 17, 2012

Nabes pisze:Wpisuje z dwa lub trzy wyrazy a stron jest od..... dużo. W większości nic nie jest powiązane z zapytaniem.

widzę, że jednak jest problem z obsługą.

wpisujesz słowa, wybierasz opcje jak mają być wyświetlone wyniki, ale najważniejsze: MUSISZ wybrać część forum, gdzie chcesz szukać.

po lewej stronie, po środku ma listę działów i tam trzeba odpowiedni zaznaczyć.
Wybierając główny nagłówek przeszukujesz całe forum.
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Awatar użytkownika
Hubas
Posty: 2951
Rejestracja: pn kwie 18, 2011
Miejscowość: Dopiewo
Motocykl: VN 2000 CLASSIC
VROC: 33938

Post autor: Hubas » pt lut 17, 2012

Powiem krótko , jak ktoś chce poszukać to poszuka jak nie to nie - a opcja szukaj działa :yeee:
Kupując Motocykl - Kupujesz Pasję na Całe Życie.

Awatar użytkownika
Thomas
Posty: 3124
Rejestracja: ndz paź 24, 2010
Miejscowość: Chorzów, Bytom
Motocykl: VN 2000 Limited
VROC: 33040

Post autor: Thomas » pt lut 17, 2012

Robson pisze:Nie chce sie "mondrzyć", ale jak Ktoś chce to zawsze można se pyknąć GG i gadać do woli. Jeżeli osoba po drugiej stronie nie posiada komunikatora, to może nie chce gadać, nie preferuje tego typu kontaktu itp. itd... :wall:
Nie wspomnę o fejsach, nk i innych tłiterach, ale tam zawsze można poczytać o dżastinie bibieru i dodzie "zapomniałam majtek włożyć"...

Badger, daj se luz w weekend, odstaw "qwerty(...)" i zabierz rodzinkę na wypasik "łobiod", polecam nasze "kluski, rolada i modro kapusta" :thumbup: zapijana Keltem.....
VROC#33040

Lepiej mieć brzuch z jedzenia niż garb z roboty.

Awatar użytkownika
Długi Lech
Posty: 1000
Rejestracja: ndz lis 14, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: EN 500 C3
VROC: 33639

Post autor: Długi Lech » pt lut 17, 2012

januszek pisze:W kwesti "forumowego bazaru" całkowicie popieram Badgera , należę również do innego forum motocyklowego i powiem szczerze , że ta właśnie opcja jest swoistym targowiskiem . Czasami słurzy do rzucania błotem , a bardzo często jest przyczyną banów i wykluczeń z listy użytkowników. Roztrząsane są tam sprawy typu kto ile razy w nocy klepie żonę po tyłku lub , że teściowej soli zabrakło , a jego swędzi tyłek - wielka pomyłka . Właśnie niedawno rozważano zlikwidowanie czatu , bo większość wpisów była typu: "siema z rana , przyjemnego chop do łóżka , zapomniałam majtek włożyć , czy też idę zpalić za 5min jestem..."
Długi Lechu - wspomniałeś o wieku - właśnie z racji wieku nie powinniśmy w takie opcje wchodzić , bo to dopiero byłoby totalne małolactwo i forumowe rozpasanie . :) :)
Macie rację panowie, ja po prostu nie pomyślałem że okienko chatu może służyć do bezsensownych kłótni, pisaniu o dupie maryni itp., sądziłem że to może tylko usprawnić forum dla naszej wygody.... przykład: loguję sie widzę jest kolega to piszę jemu na chacie "Michał to kiedy stykniemy się?" Nie muszę pisac posta, nie musze do niego dzwonić. Mam go na chacie. Przykłady wykorzystania można byłoby mnożyć. Szybka pomoc nowym, zagubionym (w internecie), nieśmiałym forumowiczom itp itd
Badger ja rozumiem że administrujesz tym forum jako wolontariusz i nie chciałem Ci nakładać dodatkowej roboty. Nie tworzyłem nigdy stron internetowych, nie wiem ile czasu możę zająć zmiana koloru tła, tekstu i kilku bitmap.
Moje oczy marzą o czytaniu czegoś w tym stylu jak poniżej. Niestety mogą sobie tylko pomarzyć.
Obrazek
Pozdrawiam Leszek

VROC #33639

Awatar użytkownika
Piotr_Classic
Posty: 2566
Rejestracja: pn cze 21, 2010
Miejscowość: Madryt
Motocykl: HD Street Glide
VROC: 32438

Post autor: Piotr_Classic » sob lut 18, 2012

Długi Lechu....... wg mnie od tego jest PW. Jeżeli gość się zaloguje ( a w przeciwnym przypadku nie będzie miał dostępu do chat'a) to również zobaczy Twoją wiadomość. Przepraszam ale nie widzę powodu aby dokładać do naszego forum dodatkową usługę shoutBOX'a. Do umawiania się na jazdy możesz użyć PW.
A po za tym ............. naprawdę serdecznie Cię zapraszam do spotkania w Fijałkowie lub wcześniej na KKM. Porozmawiamy i wyjaśnimy wszelkie nieporozumienia, wierz mi tylko i wyłącznie na drodze konwersacji przy małym jasnym.
:ok:

Awatar użytkownika
Daromax
Posty: 1455
Rejestracja: pt kwie 22, 2011
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN 2000 Classic LT
VROC: 33649

Post autor: Daromax » sob lut 18, 2012

:) Najlepiej opisał to Robson :D ja jak mam problem korzystam z PW albo tel. inaczej będzie gadanie o " d....e marynie "

Awatar użytkownika
Garciu
Posty: 2555
Rejestracja: pn lis 14, 2011
Miejscowość: Poznań
Motocykl: VN 1700 Classic LT
VROC: 34722

Post autor: Garciu » sob lut 18, 2012

Daromax pisze::) Najlepiej opisał to Robson :D ja jak mam problem korzystam z PW albo tel. inaczej będzie gadanie o " d....e marynie "
Maryni :) bądź Maryniej :)

Awatar użytkownika
Zombie
Posty: 2574
Rejestracja: pn sty 03, 2011
Miejscowość: M-a
Motocykl: VN 1700 Vaquero , Indian Scout
VROC: 34250

Post autor: Zombie » sob lut 18, 2012

Garciu pisze:
Daromax pisze::) Najlepiej opisał to Robson :D ja jak mam problem korzystam z PW albo tel. inaczej będzie gadanie o " d....e marynie "
Maryni :) bądź Maryniej :)
Ale to sie nie rymuje :D
Mniejsza o perfekcje, badz po prostu dobry.
www.steelrosesmcsouthside.pl

Awatar użytkownika
broda
Posty: 2941
Rejestracja: śr lip 14, 2010
Miejscowość: Kielce
Motocykl: Szara Eminencja VN 2000
VROC: 33010

Post autor: broda » ndz lut 19, 2012

W/g mnie następna czytajka nie jest potrzebna.
Już i tak 50% czasu na forum zabiera mi ignorowanie tematów lub czytanie uśmiechów
i takich tam innych. Broń Boże nie narzekam, taki jest urok forum.
Dlatego dla oszczędności czasu mówię NIE.
"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania." - Voltaire

Były Preludomaniak

Awatar użytkownika
Piękny Marian
Posty: 172
Rejestracja: pt paź 21, 2011
Miejscowość: Kalisz
Motocykl: vn 900 custom
VROC: 34573

Post autor: Piękny Marian » pn lut 20, 2012

To ja dodam coś od siebie.
Jako, że z Naszego forum korzystam od jesieni zeszłego roku, a również przeszukuje różne inne fora o tematyce nie tylko motocyklowej to:
1. Do niedawna uważałem, jak niektórzy koledzy, że takie dodatki jak Chat i tego typu inne gadżety, przydały by się do szybszego kontaku z kolegami, koleżankami, ale:
-są takowe jak: GG, Skype
-jest coś takiego jak PW
- i/lub można poprosić o telefon do przyjaciólki jak człowieczynie źle na duszy
2. Przez ten czas przebywania na forum, naumiałem się wyszukiwać informacji, generalnie nie mam problemu ze znalezieniem czego kolwiek, aczkolwiek na początku mnie to irytowało.
3. Przez ten czas przebywania na forum zrozumiałem i zaczynam rozumieć, sens takiego a nie innego upożądkowania forum, bo przecież twożymy społeczność, która ma wspólną pasję i najlepszym sposobem na pogawędkę o niej jest zorganizowanie wspólnego spotkania w realu ( tak jak to czyni między innymi Szanowna Grupa SKRZYDŁO ZACHODNIE - :yeee: ) aby poplotkować, podywagować i o dupie Maryni pogadać.
A Forum zostawmy na bardziej przyziemne tematy i do komunikowania sie z ogółem Braci Vulcaneiros i wspólnej pomocy w realizowaniu swojej pasjii. :)
by nasza radość trwała jak najdłużej

----AVATAR tymczasowy-----

Trufel

Post autor: Trufel » pn lut 20, 2012

dobrze gada dobrze !! piwa mu dać piwa !! :D

Nabes

Post autor: Nabes » pn lut 20, 2012

Widać ze uczony :)... No to Marianku szykuj kierowce na następne spotkano (na jakim będziesz mógł być)... :piwa:

Awatar użytkownika
ravw
Posty: 82
Rejestracja: czw gru 01, 2011
Miejscowość: Łódź
Motocykl: VN 900 Classic
VROC: 34587

Czat Vulcaneria

Post autor: ravw » czw mar 01, 2012

Wnosze o stworzenie chatu na stronie vulcaneria, moglby rozszezyc mozliwosci spotkan grup z wlasnych regionow oraz do lepszego poznania sie. Nadmieniam ze mozna skorzystac z 1. AJAX chat -
https://blueimp.net/ajax/ lub z phpchat - http://www.phpfreechat.net/ oba na licencji GPL wiec ACTA nie groznie.
Prosze o podpisy podta propozycja, moze odniesie jakis skutek :) Ewentualnie mozna mnie ladnie poprosic, skonfiguruje lub pomoge w konfiguracji :)

Trufel

Post autor: Trufel » czw mar 01, 2012

temat już wałkowany i niestety obalony

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 0 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą