Doskonalenie techniki jazdy

Przepisy, regulaminy, szkółka, techniki jazdy itp.
Awatar użytkownika
Arezy
Posty: 802
Rejestracja: czw paź 07, 2010
Miejscowość: Wyszków
Motocykl: VULCAN 1600 Clasic A
VROC: 33134

Post autor: Arezy » wt lut 22, 2011

A to szkoda :(
Jak podróżować to tylko na dwóch kołach o~`o , jak polować to tylko z aparatem [o]

Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 07, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Vulcan 900 Clasic
VROC: 0

Post autor: Prezes » sob maja 07, 2011

Badger pisze:Znam Tomka osobiście - w piłkę razem czasami gramy.
Nie ma co owijać w bawełnę - najlepsza szkoła moto w Warszawie. Praktycznie 100% zdawalności. Tak jak mówi Marcin, Kulik stosuje niekonwencjonalne metody nauczania, duży nacisk na praktykę. Nie ma zmiłuj nie "puści" wcześniej.
Nie jest tani, ale prawie nikt po jego kursie nie ma problemów z podstawami jazdy na moto.

Czasami organizuje szkolenia doskonalenia jazdy, ale głównie dla enduro i turystyków.
A wtedy się jeździ slalomem bez trzymania rąk na kierownicy .... ;) Ulubione ćwiczenie Tomka.
No i Tomek powoli zarabia na miano autorytetu. Na motogenie była dostępna seria jego wykładów na tematy bezpieczeństwa motocyklistów. Udowadniał np. bzdurność jeżdżenia na długich światłach.
ZDECYDOWANIE POTWIERDZAM !!!!! :antlers:
Znam Tomka prawie 10 lat - kiedyś był moim pracownikiem i ciągle "gadał", że założy szkołę nauki jazdy na motocyklach.... Chłop jest konsekwentny, pracowity i wymagający od siebie i innych !!!!
Oprócz standardowych kursów można zapisać się na lekcje indywidualne - doszkalające. Cena na warunki Warszawki nie powala na kolana - 50 zł za godzinę na własnym sprzęcie.... Jedyny problem to zapisany kalndarz Tomka na 2 tygodnie do przodu....
Sam skorzystałem - ostatni raz siedziałem na motocyklu 28 lat temu - teraz jak kupiełm sprzet przez pierwszy miesiąc "każdy wyjazd to walka o życie..." - kilka lekcji u Tomka i jazda kojarzy się już tylko z przyjemnością a nie stresem (chociaż na lekcji jak zaczynasz kozaczyć to zaraz dostaniesz ćwiczenie "na nabranie pokory" do sprzetu i ulicy...)
ZDECYDOWANIE POLECAM !!!!! (z własnego doświadczenia!!!!) :cool:

Awatar użytkownika
Lecho
Posty: 4574
Rejestracja: śr maja 12, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN1600 Classic
VROC: 32224

Post autor: Lecho » ndz maja 08, 2011

Prezes ????????
Prezes jest tylko jeden

Awatar użytkownika
MaciekSz
Posty: 3699
Rejestracja: ndz maja 09, 2010
Miejscowość: Pruszków
Motocykl: BMW K1200LT
VROC: 32197

Post autor: MaciekSz » pn maja 09, 2011

Lecho pisze:Prezes ????????
Prezes jest tylko jeden
:D President. I ma wszystkich prezesów pod sobą :D
MaciekSz
Jest: K1200LT
Był VN 1700 Nomad B&W, Vulcan S, VN 2000 Rogue, VN1600 Nomad, VN900 Custom Ebony LE,
Er6N, R1150RT
VROC #32197
Obrazek

woitek
Posty: 40
Rejestracja: czw sie 11, 2011
Miejscowość: Damnica/Gdańsk
Motocykl: Kawasaki EN 500 C
VROC: 0

Post autor: woitek » ndz sty 15, 2012

Wiem, że odkopuję stary temat ale nie me sensu tworzenia drugiego o tym samym. Tak więc, czy zna ktoś jakąś szkołę doskonalenia techniki jazdy w trójmieście? Szukałem ostatnio w internecie i znalazłem jedynie http://motosokol.pl/ czy ktoś zna tą szkołę albo jakąś inną mógłby polecić. Dopiero co w te lato zacząłem swoją przygodę z motocyklem więc chciałbym się czegoś douczyć zwłaszcza, że chcę na nowy sezon ściągnąć tu swój motocykl, a trochę się boję jazdy po trójmieście z moimi umiejętnościami, które powiedzmy szczerze są mizerne jak u większości świerzaków. Jeżeli znacie jakąś dobro szkołę to byłbym wdzięczny za informacje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 3 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą