Strona Główna
 Zloty  FAQ  Szukaj  Kalendarz Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepszy kask motocyklowy do 500 zł to?
Autor Wiadomość
Jakon 

Motocykl: Vulvan
Wysłany: Czw Lip 26, 2018   Najlepszy kask motocyklowy do 500 zł to?

Witajcie, staje przed zakupem nowego kasku i moim faworytem jest ten HJC https://gmoto.pl/kask-hjc-cs-15-black-l,116511.html. Czy to będzie dobry wybór? Będę również wdzięczny za inne sensowne propozycje.

Cibi 

Motocykl: VN900B
Wysłany: Czw Lip 26, 2018   

Na kask i ciuchy to lepiej kasy nie żałować i wziąć coś z wyższej półki. Poza tym jak dla mnie to lepiej sprawdza się taki z otwieraną szczęką.

artix 

Motocykl: VN1600Mean Streak
VROC: 38561
Wysłany: Sob Lip 28, 2018   

Ciężko powiedzieć, który kask jest najlepszy, nie ma takich. Każdy ma swoje oczekiwania i preferencje co do kształtu, koloru, szczęka czy integralny, bezpieczeństwo itd. Osobiście jeżdżę w LS2 Valiant. Czarny mat, szczęka otwierana do tyłu, nie sterczy mi nad głową po otwarciu, przygotowany pod intercom, pin lock, co najważniejsze 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Sharp, homologacja na kask otwarty i integralny. Cena 8 stówek z groszem. Jak dla mnie otwierana szczęka to wygoda, a latem super wentylacja łepetyny. Idź do sklepu z akcesoriami, przymierz kilka kasków i zdecydujesz, który ci pasuje, po przymiarce faworyt może spaść na dalsze miejsce. Powodzenia :)

Mayones 

Motocykl: VN800->K1200RS->
Wysłany: Nie Lip 29, 2018   

artix napisał/a:
co najważniejsze 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Sharp
jak to gwiazdki, można z przymrużeniem oka uwględnić :D

artix 

Motocykl: VN1600Mean Streak
VROC: 38561
Wysłany: Nie Lip 29, 2018   

Mayones ja bardzo lubię gwiazdki, do tego księżyc w pełni, sympatyczna niewiasta u boku i bezsenna noc gotowa :D . A poważnie, brytole robią te swoje testy bezpieczeństwa i coś tam one mówią o jakości kasków, osobiście biorę to pod uwagę, dosyć strachliwy jestem :p

mikko 

Motocykl: voyager
Wysłany: Pon Lip 30, 2018   

Musisz przymieżyć, różne kaski różne kształty. Dobierz taki w którym jest Ci stosunkowo wygodnie, bo nie ma nic gorszego niż jakieś uwieranie w potylice podczas jazdy, już wystraczy że żona dzowni żeby wracać ;-)

Arti1304 

Motocykl: Yamaha Diversion XJ 600
Wysłany: Wto Sie 21, 2018   

Osobiście posiadam 2 kaski. HJC cs-15 który sobie chwalę bo jak dla mnie bardzo wygodny oraz ls2 spitfire do jazdy wokół komina w gorące dni. Ten drugi zaczyna przeszkadzać przy dłuższych trasach, ponieważ jazda w nim powyżej 80km/h to katorga.

TheVill 

Motocykl: Kawasaki VN 1600 classic
Wysłany: Pią Wrz 07, 2018   HJC

Witaj, również zastanawiałem się naj CS-15 jednak troszkę dołożyłem i kupiłem IS-17. Lepsze wyposażenie, w zestawie dostajesz już pinlocka i jest też blenda. Wentylacja sprawdza się elegancko. I materiał wykonania tego kasku również jest na wyższym poziomie. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu