wydech, wydech, wydech :)

Śruba
Posty: 18
Rejestracja: śr paź 14, 2015
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Kawasaki
VROC: 0

wydech, wydech, wydech :)

Post autor: Śruba » ndz lut 07, 2016

siemano wszyscy. czy któryś z klubowiczów z warszawy i okolic jest w stanie polecić mi jakiegoś tłumikowca??? chce wymienić standardowe tłumiki na zwykłe proste rury.. najlepiej w czarnym macie i owinięte taśmą.. gdzie coś takiego mogę zrobić. wiem że nie powinienem przerabiać swojego vulcana i powinni mnie za to wsadzić i skonfiskować sprzęt ale jakiś czas temu zachorowałem na taki wydech :) dzieki za pomoc

Pendejo
Posty: 24
Rejestracja: pn lip 07, 2014
Miejscowość: Poznań
Motocykl: VN800B
VROC: 0

Post autor: Pendejo » pn mar 28, 2016

Za przerobieniem jestem jak najbardziej za, ale całkowicie puste rury sprawią tylko, że moto straci dużo momentu.

Jeśli jednak bardzo chcesz to z oryginalnego wydechu zdejmij osłony termiczne zmierz średnicę rury. Następnie kup rurę stalową tej samej średnicy zewnętrznej. Później wystarczy odciąć (lub odkręcić ja mam zespawane) te szersze końcówki tłumików i dospawać w jakimkolwiek zakładzie spawającym migiem. Taki zestaw przymierzyć do moto i dospawać mocowania z blachy w odpowiednim miejscu.

Malowanie wydechu bym sobie odpuścił, bo i tak każda farba zejdzie. Co do owijania w moto fajnie wygląda, ale nie polecam, bo zwiększa to temperaturę wydechu i utrudnia jej szybkie zbicie oraz powoduje zbieranie się wilgoci gdy moto stoi.

Koszt takich wydechów cobry czy V&H to ~1,5-2,5 tys. pln w chromie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą