wyciek oleju vn900 okolice głowicy

marcinmcm
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 26, 2017
Miejscowość: Lublin
Motocykl: vn900
VROC: 0

wyciek oleju vn900 okolice głowicy

Post autor: marcinmcm » pn kwie 09, 2018

witam mam problem pojawił mi się wyciek oleju na przednim cylindrze po prawej stronie w okolicach takiego małego otworku który jest w głowicy co to może być bo nie chcę rwać głowicy bo mnie to przeraża, dodam że motor z 2006 roku z przebiegiem 41tyś mil pomocy

Duch

Post autor: Duch » czw kwie 12, 2018

w 800-setce miałem podobnie uszczelke pod głowicą wydmuchało TAK ZWANY BEZPIECZNIK, wymienili i było cacy
nie wiem jak to się ma do 900-setki, ale kto wie

Robert
Posty: 51
Rejestracja: pn sie 23, 2010
Miejscowość: Warszawa Białołęka
Motocykl: VN900Custom
VROC: 0

Post autor: Robert » wt sie 21, 2018

Właśnie chyba i mojego sprzęta [VN900 C przebieg 50 tysięcy km] dopadł temat.
Najpierw zauważyłem kropelki oleju pod moto na glebie. Potem idąc w górę zaolejoną lewą stronę głowicy tylnego cylindra. Dziś nawet zaczęło kapać z niego na plastikową obudowę osłaniającą pas napędowy. Po bliższym przyjrzeniu się faktycznie wygląda na to jakby w środowej części głowicy cylindra powstała mała dziurka [oceniam na max 5 mm średnicy]. Z drugiej strony silnika czyli prawa strona przedni cylinder jest taka sama, tylko że ciemna i sucha. Mam zdjęcia, tylko nie wiem czy mogę i jak tu wrzucić?

Można zakładać, że to uszczelka pod głowicą? Jaka to robota i koszty? Jutro się wybieram do serwisu z tym i dobrze byłoby wiedzieć co i jak.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą