Strona Główna
 Zloty  FAQ  Szukaj  Kalendarz Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Aliexspres - zakupy
Autor Wiadomość
mymlon 

Motocykl: vulcan 1600
Wysłany: Sob Sty 13, 2018   Aliexspres - zakupy

Cześć, ogólnie wszystko robione jest w Chinach, więc po co przepłacać? Czy robiliście zakupy na Aliexpres, np kupując części, akcesoria do swoich motocykli? Czy macie jakieś uwagi np jakościowe lub na co uważać?

Przebitka cenowa jest mega jesli chodzi np o allegro, ale czas oczekiwania długi.. coś jeszcze?

Wydminianin 

Motocykl: VN 800 Classic
Wysłany: Sob Sty 13, 2018   

Przy większych zakupach (ponad 45 euro) trzeba zapłacić VAT, a powyżej 150 dodatkowo cło, choć nie na wszystkie artykuły.

robkas 

Motocykl: Kawasaki VN900

Kupowałem na Aliexpresie gadżety motocyklowe (podnóżki, manetki, ładowarka, obrotomierz, wyświetlacz biegów, deflektory) i jak dotychczas wszystko gra i jakość przyzwoita. Trochę długo trzeba czekać na dostawę, średnio około 40 dni, ale towar dokładnie ten sam co na Allegro, tylko o połowę taniej :)

Kolba 

Motocykl: VN 900 Classic, HD Electra
VROC: 37533

aliexspres jest lepiej zabezpieczone jak nasze allegro sprzedawca dostaje kase dopiero jak potwierdzisz odbiór trochę trzeba poczekać więc okres zimowy to okazja na zakupy

mymlon 

Motocykl: vulcan 1600

więc zakupię co nie co... bo sezon na doinwestowanie jest i czekać jeszcze można

zoomol 

Motocykl: Kawasaki Vn 1500
Wysłany: Nie Sty 14, 2018   

Kupowałem nie tylko części do motocykla, lecz np. inne rzeczy - radiostacje, radio 2 din do samochodu. To jest to samo co na allegro tylko dużo taniej, no i jak zauważyli inni trzeba uzbroić się cierpliwość 3 -4 tygodnie dostawa. Jak masz wątpliwości to pisz na maila do sprzedawcy na wszystkie pytania odpowiadają bardzo szybko (tylko oczywiście po angielsku)

Skrobel 

Motocykl: Nomad 1700, VN900 LT, był VN800-B3, VN1500-L4
VROC: 35582
Wysłany: Pon Sty 15, 2018   

Też potwierdzam. Do motocykla kupowałem same pierdoły (jakiś zegarek, termometr, risery), ale trochę elektroniki też zamówiłem i zawsze było OK. Towar jest zwykle dokładnie opisany, ostatnio zmienił się system komentarzy do ofert tak, że teraz można wrzucać zdjęcia, więc opisy w komentarzach często zawierają zdjęcia otrzymanego produktu. A do terminu trzeba się po prostu przyzwyczaić...

Odpowiedz do tematu