VN1700 Tourer

JACK
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 07, 2011
Miejscowość: Borkowo k/Żukowa
Motocykl: VN1700 Classic Tourer
VROC: 0

VN1700 Tourer

Post autor: JACK » śr kwie 09, 2014

Koledzy,
od dwóch tygodni jestem posiadaczem VN1700 Tourer'a z 2009 roku. Mam niestety problem z włączeniem tempomatu, wykonałem już wszystkie sztuczki dotyczące obsługi, sprawdziłem bezpiecznik oraz ewentualne fałszywe impulsy z hamulca ręcznego, nożnego i sprzęgła. Wszystko wygląda na sprawne, a tempomat nie działa. Pomarańczowa lampka po przekręceniu kluczyka pojawia się na chwilę i gaśnie, co jest akurat działaniem w moim przekonaniu pożądanym. Niestety po wciśnięciu przycisku on/off już się nie zapala. Testy wykonywałem również podczas jazdy, bo jak wiadomo tempomat zadziała powyżej 50 km/h. Wyczytałem w książce serwisowej i sprawdziłem w serwisie, że motocykl miał również wymieniony komputer, co raczej wyklucza to urządzenie z podejrzeń.
Może któryś z Szanownych Kolegów miał podobny przypadek w historii, proszę o pomoc !

Pozdrawiam,
Jack

Awatar użytkownika
Remo
Posty: 1990
Rejestracja: śr kwie 28, 2010
Miejscowość: Kujawy/Mazowsze
Motocykl: VN 1700 Classic Tourer
VROC: 22969

Post autor: Remo » czw kwie 10, 2014

Jack.
Jak włączasz tempomat?
Po wciśnięciu przycisku musisz go jeszcze zapiąć przełącznikiem, który jest zdaje się obok.
"Nie ma takiego okrucieństwa ani niesprawiedliwości jakich nie dopuściłby się rząd z chwilą gdy zabraknie mu pieniędzy". Alexis de Tocqueville
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament" Mark Twain
"Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest kilkuminutowa rozmowa z potencjalnym wyborcą" Winston Churchill
Keep calm - I'm from Poland.
www.wypozycz-auto.com.pl
www.detektywi-prawnicy.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 0 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą