Błoto z tylnego koła.

Polek
Posty: 33
Rejestracja: czw sty 31, 2019
Miejscowość: Zawiercie
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Błoto z tylnego koła.

Post autor: Polek » wt lut 19, 2019

W innym temacie ten problem już częściowo został poruszony a tu chciałbym spróbować zająć sie tylko tym. Chodzi o to, że jadąc po mokrej szutrowej drodze tylne koło szczeliną pomiędzy błotnikiem a "fartuchem" wrzuca błoto, które zbiera się na takiej "półce" między akumulatorem a tym "fartuchem". Ma ktoś może jakiś prosty patent jak temu zapobiec?
Pozdrawiam Marek

Jachudy
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 07, 2015
Miejscowość: Białystok
Motocykl: Kawasaki Vulcan vn2000
VROC: 0

Post autor: Jachudy » śr lut 20, 2019

Nie jeździć po błocie, to nie cros. 😉

Awatar użytkownika
Mayones
Posty: 5682
Rejestracja: czw kwie 26, 2012
Miejscowość: B-B
Motocykl: VN800->K1200RS->R1200GS
VROC: 0

Post autor: Mayones » śr lut 20, 2019

Jachudy pisze:Nie jeździć po błocie... 😉
...Made in Poland

Polek
Posty: 33
Rejestracja: czw sty 31, 2019
Miejscowość: Zawiercie
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Post autor: Polek » czw lut 21, 2019

Jachudy, dzięki za oczywistą radę, no bez niej chyba bym nigdy w życiu na to nie wpadł. A prawda jest taka, że garaż, który kupiłem specjalnie dla motocykla znajduje się w kompleksie garażowym z nieutwardzonymi ciągami komunikacyjnymi. Dojazd do utwardzonej nawierzchni to zaledwie kilkaset metrów i to już wystarczy aby zaistniała opisana sytuacja. Poza tym w drodze szczególnie na obcym terenie mogą się przydarzyć różne sytuacje, ale nie chcę już nadwyrężać twojej wyobraźni. Tak czy inaczej dzięki za radę, A gdybyś naprawdę miał coś ciekawego do napisania to chętnie poczytam.
Pozdrawiam Marek

Kolba
Posty: 183
Rejestracja: czw paź 02, 2014
Miejscowość: SRC
Motocykl: VN 900 Classic, HD Electra
VROC: 37533

Post autor: Kolba » czw lut 21, 2019

nie wiem jak jest w vn2000 ,ale ja w vn 900 przykręciłem kawałek miękego gumolitu i zakryłem dziure
kolba

Jachudy
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 07, 2015
Miejscowość: Białystok
Motocykl: Kawasaki Vulcan vn2000
VROC: 0

Post autor: Jachudy » pt mar 08, 2019

Wita.Ja przez 3 lata jeździłem po błocie, piachu i innym g....A do asfaltu miałem ponad kilometr. Gdybym nie kochał cbopperów już dawno jeździłbym jakimś TransAlpem albo innym cudem. U mnie nie zauważyłem tej niedogodności. Sprawdzę i jak coś wykryję dam znać. Więcej uśmiechu panowie....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 6 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 6 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą