Światło mijania

Awatar użytkownika
msm jack
Posty: 109
Rejestracja: ndz gru 11, 2011
Miejscowość: Morąg
Motocykl: VN 2000 Limited
VROC: 34682

Światło mijania

Post autor: msm jack » wt wrz 19, 2017

Witam, posiadam "dwójkę" w wersji amerykańskiej. Wcześniej przy włączeniu zapłonu zapalały się światła pozycyjne (kierunki), a gdy uruchomiłem motor automatycznie zapalały się światła mijania. Parę dni temu zauważyłem że teraz światło mijania zapala się od razu po włączeniu zapłonu, przy starcie silnika na chwilę gaśnie i pali się dalej. Dziś przejrzałem oba przełączniki na kierownicy, bezpieczniki, dla świętego spokoju wymieniłem nawet żarówkę. Bez zmian, po włączeniu zapłonu światło mijania się zapala. Może ktoś z Was miał podobną sytuację w Vulcanie bądź innym motocyklu, są gdzieś ukryte jakieś przekaźniki, ewentualnie co może tym sterować?

Awatar użytkownika
zeglarz28
Posty: 69
Rejestracja: sob lut 28, 2015
Miejscowość: Wisla
Motocykl: VN2000 VN 1700 K1600GTL
VROC: 0

Post autor: zeglarz28 » czw wrz 28, 2017

Sciagnij service manuala. Rozdzial 16-90 tam masz opisane jak sprawdzic modul z przekaznikami. W tym module jest przekaznik swiatel ,starter relay i inne. Niestety ta kawa ma jeden modul ktory zawieea kilka przekaznikow. W manualu masz opisane ktore piny sprawdzic omomierzem i jakie wartosci lub przejscia powinien miec. Jak bedzie cos nie tak to pozostaje szukac takiego modulu na allegro lub w serwisie. Lata leca i w takich sprzetach beda pojawialy sie takie awarie. Wbrew pozorom VN2000 ma rozbudowana elektryke z elektronika.
Ostatnio zmieniony czw wrz 28, 2017 przez zeglarz28, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
msm jack
Posty: 109
Rejestracja: ndz gru 11, 2011
Miejscowość: Morąg
Motocykl: VN 2000 Limited
VROC: 34682

Post autor: msm jack » śr paź 04, 2017

Temat ogarnąłem, kostka dolnego regulatora napięcia zalana wodą, skorodowany jeden z pinów (wsuwka). Jest już OK :yeee:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 6 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 6 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą