Brak ssania w VN 2000

VN 2000 Diablo
Posty: 402
Rejestracja: wt cze 15, 2010
Miejscowość: Katowice
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Diablo Black
VROC: 0

Brak ssania w VN 2000

Post autor: VN 2000 Diablo » ndz lis 07, 2010

Kolega ma problem z VN 2000, tzn z sanniem przy rozruchu. Jak zauważyłem u niego przepustnice przy zapaleniu moto opadają i motocykl wchodzi na normalne obroty , nie ma wogóle ssania - nie ma wysokich obrotów. U mojego VN 2000 jest tak że jak załączę stacyjkę wtedy przepustnice są zamknięte, potem się otwierają i następnie zamykają. Jak zapalę moto na zimnym silniku to się otwierają aż do rozgrzania i potem opadają , jak silnik się nagrzeje.
I to jest prawidłowe.
Natomiast u kolegi jest odwrotnie. Jeżeli motocykl jest nieodpalony przepustnice są cały czas otwarte. Wkładam kluczyk do stacyjki przepustnice są otwarte następnie się zamykają i zaraz otwierają. Jak zapalę jego moto to zaraz opadają i motocykl wtedy się dusi, dostaje drgań dopiero jak podkręcę obroty to zaczyna normalnie pracować. Sprawdzałem u niego silnik krokowy przy przeustnicach, rozebrałem go i sprawdziłem czy jest prawidłowo założony oraz czujnik i jest wszystko ok. Silniczek i czujnik dobre. Może coś ze sterowaniem z głównego komputera albo jakiś inny czujnik. Proszę o poradę

Andreas
Posty: 543
Rejestracja: czw paź 21, 2010
Miejscowość: Bydgoszcz
Motocykl: hd ultra electra limited 103 c &night rod
VROC: 0

Post autor: Andreas » pn lis 08, 2010

Chyba bez serwisu się nie obejdzie. Patrzyłes w manualu czy to nie jakis czujnik? tak to mazna gdybac..

Awatar użytkownika
merkury76
Posty: 422
Rejestracja: pn maja 10, 2010
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: był VN2000 i bedzie VN2000
VROC: 0

Post autor: merkury76 » pn lis 08, 2010

serwis serwis zapłacisz z 300z ł i po sprawie za regulacje albo czujnik.
Prawdziwi twardziele nie pija mleka
Prawdziwi twardziele jedzą krowy

Awatar użytkownika
Baudolino
Posty: 945
Rejestracja: ndz cze 13, 2010
Miejscowość: Kraków
Motocykl: Lucynka
VROC: 32426

Post autor: Baudolino » pn lis 08, 2010

Nie wiem czy w Katowicach jest serwic Kawasaki, a na krakowski servis radzilbym uważać. Czytałem wiele niepochlebnych opini na temat servisu przy ul. Kamińskiego. Być może to plotki, ale nie odwżyłbym się zostawić u nich motocykla.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
merkury76
Posty: 422
Rejestracja: pn maja 10, 2010
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: był VN2000 i bedzie VN2000
VROC: 0

Post autor: merkury76 » pn lis 08, 2010

jest w katowicach na rożdzieniu koło fiata.Kupowałem tam mojego VN i chłopaki sa w porzadku.
Prawdziwi twardziele nie pija mleka
Prawdziwi twardziele jedzą krowy

VN 2000 Diablo
Posty: 402
Rejestracja: wt cze 15, 2010
Miejscowość: Katowice
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Diablo Black
VROC: 0

Post autor: VN 2000 Diablo » pn lis 08, 2010

Tak wiem znam ich, spoko goście. Ja też tam miałem kupić VN 2000 Classic tylko??? - ta lampa mnie urzekła i po classicu. A dali mi nawt dobrą cenę. Trzeba będzie go podłączyć pod komputer, bo może być w nim coś przestawione. Zresztą komputer pokaże co go boli

Byja
Posty: 12
Rejestracja: wt mar 19, 2019
Miejscowość: Dębnica Kaszubska
Motocykl: vn 2000

Re: Brak ssania w VN 2000

Post autor: Byja » śr mar 20, 2019

Witam mam pytanko doszedles z tym ssaniem bo mam ten sam problem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą