Dziwny wyciek

wojtasvn750
Posty: 37
Rejestracja: pn gru 10, 2012
Miejscowość: przemyśl
Motocykl: vn750
VROC: 0

Dziwny wyciek

Post autor: wojtasvn750 » sob sty 19, 2013

Witam zauważyłem wczoraj wyciek po odpaleniu moto mam już drugi raz tyle że pierwszy był w lecie i dużo wierszy a tym razem może ze 5 kropelek a dziwne jest miejsce z którego sie pojawiają te wycieki a wiec jest to ok 4 cm od spustu oleju bardziej z prawej strony jest taka dziurka jak by odpowietrznik i z niej czasem wypływa to coś a dlatego to coś bo za bardzo nie wiem czy to olej czy płyn chłodniczy bo konsystencje ma jak płyn a kolor taki rudy ! w lecie po wymianie płynu miałem takie coś ale wypłynęło co miało wypłynąć i spokój do wczoraj ?

może ktoś wie co to za dziurka i co to z niej wypływa :) ???

pozdrawiam i dzięki

Awatar użytkownika
jurekawasaki
Posty: 820
Rejestracja: śr cze 02, 2010
Miejscowość: wielkopolska
Motocykl: kawasaki vn 800
VROC: 0

Post autor: jurekawasaki » ndz sty 20, 2013

Jeżeli jest otworek ta ma to swój cel ,po prawej stronie jest w silniku zlokalizowana pompa płynu chłodzącego a tym otworkiem wypływa płyn chłodniczy z nieszczelnej reperaturki .Otworek ten jest po to abyś miał informację o stanie tego uszczelniacza więc jak pojawią się tam dwie kropelki to jeszcze nie powód do rozpaczy ,gorzej jak zacznie kapać ,wtedy masz do wymiany kompletne uszczelnienie pompy .

Pozdrawiam .

wojtasvn750
Posty: 37
Rejestracja: pn gru 10, 2012
Miejscowość: przemyśl
Motocykl: vn750
VROC: 0

Post autor: wojtasvn750 » ndz sty 20, 2013

ok bede obserwowal to miejsce zobaczymy w najgorszym wypadku do wymiany uszczelniaczy nie trzeba bedzie wyjmowac silnika bo z prawej strony jest rozkrecana rama . Dzieki za info pozdr...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą