wymiana łańcuchów !

WOJTAS31vn
Posty: 15
Rejestracja: pn kwie 16, 2012
Miejscowość: Przemyśl
Motocykl: vn750
VROC: 0

wymiana łańcuchów !

Post autor: WOJTAS31vn » sob wrz 01, 2012

Witam mam pytanie silnik już wyjęty porozbierany a tu lipa myślałem ze obejdzie się bez demontażu głowicy a tu jednak trzeba ja zdjąć może ktoś ma jakiś patent aby to ominąć ? mam łańcuchy kupione oryginalne wiec nie mogę rozczepić jak to ma się z DiD-ami
i myślę że dzwonienie nie powodowały łańcuchy tylko ślizgi bo mają duże luzy i jak się nimi rusza to latają w każdą stronę a powinny być nie klekoczące a nowe napinacze bagatela 1200 za 2 szt oryg. a trzeba 2 kpl hheheh wariactwo ale mam szpeca i powymienia tulejki i będzie git chyba 90% sezonu same naprawy wrrr ale na siravie byłem :)
może w 2013 bedzie lepiej :hah:

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 1080
Rejestracja: pn kwie 26, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750
VROC: 29537

Post autor: Rudy » ndz wrz 02, 2012

Wojtas nie bój nic - można wymienić łańcuchy (wszystkie 4) bez zdejmowania głowic. Napiszę Ci na pw mój telefon - zadzwoń to Ci wszystko wyjaśnię. Nie będę tego pisał bo by z tego niezły elaborat wyszedł.

Na napinacze też jest patent - wystarczy wymienić same spręzyny na nieco mocniejsze. Jest firma w stanach która robi takie i sprzedaje za 35usd + 5usd przesyłka. Sam takie kupowałem i działają super.
Mechanika - to takie większe klocki Lego
----------
III

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą