Wyjęcie silnika vn 750

WOJTAS31vn
Posty: 15
Rejestracja: pn kwie 16, 2012
Miejscowość: Przemyśl
Motocykl: vn750
VROC: 0

Wyjęcie silnika vn 750

Post autor: WOJTAS31vn » pt lip 27, 2012

witam ponownie części zamówione ! a konkretnie 4 łańcuszki i uszczelki pytanie tylko co przy okazji wyjęcia silnika można zrobić lub sprawdzić żeby mieć na chwile spokój bo jak wiadomo nie codziennie się wyciąga silnik z ramy :D a nie dawno był wyciągany bo zmieniałem altka i było chwilkę ok a teraz poj... łańcuszki się odezwały dodam że napinacze mam nowe oryginalne !!

Andrew
Posty: 6148
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Będzin
Motocykl: VN 1500 Vinci,VN 2000 Deep Purple,VN 15 Ziuk
VROC: 31802

Post autor: Andrew » pt lip 27, 2012

Wojtas wyciągniętego łańcuszka żaden napinacz nie napnie. Jak ja wymieniałem u siebie to nowy łańcuszek wszedł do starego po położeniu na stole. Pooglądaj wszystko. nie wiem jak robisz. Czy ściągasz głowicę czy przeciągasz łańcuszki i zakuwka. Jak głowica w górę to można dotrzeć zawory przy okazji zobacz luz na prowadnicach zaworowych. Normalnie jak to przy silniku. :yeee:

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 1080
Rejestracja: pn kwie 26, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750
VROC: 29537

Post autor: Rudy » sob lip 28, 2012

Wojtas - przy okazji jak robisz rozrząd to od razu wymień sprężyny w napinaczach. Jest w stanach firma www.tocmanufacturing.com która robi zamienniki sprężyn do napinaczy. Są mocniejsze i wytrzymalsze od firmowych a połowę tańsze. Cały zestaw sprężyny + oringi kosztuje 35$ + 5$ przesyłka.
Mechanika - to takie większe klocki Lego
----------
III

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą

  • Iza (52)
  • Marmon (56)
  • Motofun (55)
  • Onufry (59)
  • aniulka708 (35)
  • michal26sie (37)