Ja już wymiękam !!!

WOJTAS31vn
Posty: 15
Rejestracja: pn kwie 16, 2012
Miejscowość: Przemyśl
Motocykl: vn750
VROC: 0

Ja już wymiękam !!!

Post autor: WOJTAS31vn » pn lip 23, 2012

Hey długo sie nie nacieszyłem kondycją mojego vn po wymianie altka ( a robiłem w garażu z kolegą) wymieniłem nowiutkie napinacze bo mi dzwonił przedni cylinder gdzie dałem prawie 1000 zl myślałem że już sezon będę miał spokój a tu dupa znowu zaczęło mi dzwonić i szlaq mnie trafia kto wymyślił taka robnieta konstrukcje silnika dzwoni stuka fuck!!!!
i co dalej łańcuchy ślizgacze ???? powiem tylko ze dzisiaj odkręciłem napinacz z dolnego cylindra docisnelem i chwile było cicho ale możne 10km a później znowu dzwonienie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chyba do żyda pujdzie :D!!!!!!!!!!!!!!!

starusheck
Posty: 182
Rejestracja: ndz maja 02, 2010
Miejscowość: Biskupiec
Motocykl: VN 750 '97
VROC: 32179

Re: Ja już wymiękam !!!

Post autor: starusheck » pn lip 23, 2012

WOJTAS31vn pisze:Hey długo sie nie nacieszyłem kondycją mojego vn po wymianie altka ( a robiłem w garażu z kolegą) wymieniłem nowiutkie napinacze bo mi dzwonił przedni cylinder gdzie dałem prawie 1000 zl myślałem że już sezon będę miał spokój a tu dupa znowu zaczęło mi dzwonić i szlaq mnie trafia kto wymyślił taka robnieta konstrukcje silnika dzwoni stuka fuck!!!!
i co dalej łańcuchy ślizgacze ???? powiem tylko ze dzisiaj odkręciłem napinacz z dolnego cylindra docisnelem i chwile było cicho ale możne 10km a później znowu dzwonienie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chyba do żyda pujdzie :D!!!!!!!!!!!!!!!
Wiesz napinacze nie zrobia z rozciagnietych lancuchow rozrzadu nowych. I czemu napinacze? Lancuchy do vn750 komplet (4) + uszczelki pod glowice w kawasaki to 475pln. Jesli dzwoni to lancuchy. I nalezy to zrobic bo inaczej bedzie przeskakiwal rozrzad i...., a luzny lancuch skasuje walki (jak u mnie). Wtedy doliczysz koszt walkow. Potem sprawdzic regulatory zeby nie ciekly bo zawor bedzie klepal. i juz.
Nic na skroty sie nie da. Silnik z ramy.
Pozdrawiam Robert
..czy swiat wiele sie zmieni gdy z mlodych gniewnych powstana starzy wkurwieni?

WOJTAS31vn
Posty: 15
Rejestracja: pn kwie 16, 2012
Miejscowość: Przemyśl
Motocykl: vn750
VROC: 0

Post autor: WOJTAS31vn » pn lip 23, 2012

OK to postawie na te łańcuchy bo nie były wymieniane i prosze kogoś o napisanie mi co dokładnie mam kupić jakie uszczelki jakie łańcuchy z jakiej firmy może oryginalne i ile bo bym zamówił wszystko za jednym razem !!! i postawie we wrzesniu do mechanika do boju !!!!! :)

Andrew
Posty: 6148
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Będzin
Motocykl: VN 1500 Vinci,VN 2000 Deep Purple,VN 15 Ziuk
VROC: 31802

Post autor: Andrew » wt lip 24, 2012

Pisz do Basin Ridera.Wymieniał mi łańcuszki przed Veroną.

Awatar użytkownika
Daromax
Posty: 1455
Rejestracja: pt kwie 22, 2011
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN 2000 Classic LT
VROC: 33649

Post autor: Daromax » wt lip 24, 2012

:) Mozesz odstawić moto do Wojkowic tu jest serwis Vulcanerii cena konkurencyjna :ok:

starusheck
Posty: 182
Rejestracja: ndz maja 02, 2010
Miejscowość: Biskupiec
Motocykl: VN 750 '97
VROC: 32179

Post autor: starusheck » wt lip 24, 2012

Daromax pisze::) Mozesz odstawić moto do Wojkowic tu jest serwis Vulcanerii cena konkurencyjna :ok:
Albo zrobic samemu. Ja jestem lama mechanikowa ale majac baaaardzo zle doswiadczenia z bardzo marnym mechanikiem juz nie oddam do serwisu byle jakiego. Kupilem lancuchy za rada Rudego u dealera Kawasaki dwie uszczelko pod glowice i manual w reke. Zadawalem pytania czytalem i zrobilem.
Ale oczywiscie Dobre jest to co dla mnie dobre. Ty musisz zdecydowac.
Pozdrawiam Robert
..czy swiat wiele sie zmieni gdy z mlodych gniewnych powstana starzy wkurwieni?

Awatar użytkownika
Daromax
Posty: 1455
Rejestracja: pt kwie 22, 2011
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN 2000 Classic LT
VROC: 33649

Post autor: Daromax » wt lip 24, 2012

starusheck pisze:
Daromax pisze::) Mozesz odstawić moto do Wojkowic tu jest serwis Vulcanerii cena konkurencyjna :ok:
Albo zrobic samemu. Ja jestem lama mechanikowa ale majac baaaardzo zle doswiadczenia z bardzo marnym mechanikiem juz nie oddam do serwisu byle jakiego. Kupilem lancuchy za rada Rudego u dealera Kawasaki dwie uszczelko pod glowice i manual w reke. Zadawalem pytania czytalem i zrobilem.
Ale oczywiscie Dobre jest to co dla mnie dobre. Ty musisz zdecydowac.
Pozdrawiam Robert
:) Gratuluję naprawy ale wiesz nie każdy jest takim bystrzakiem jak ty , jak ktoś się na tym nie zna to lepiej zapłacić i oddać mechanikowi niż się męczyć i bardziej zepsuć. :D

starusheck
Posty: 182
Rejestracja: ndz maja 02, 2010
Miejscowość: Biskupiec
Motocykl: VN 750 '97
VROC: 32179

Post autor: starusheck » śr lip 25, 2012

Daromax pisze:
:) Gratuluję naprawy ale wiesz nie każdy jest takim bystrzakiem jak ty , jak ktoś się na tym nie zna to lepiej zapłacić i oddać mechanikowi niż się męczyć i bardziej zepsuć. :D
Oczywiscie masz racje. Kazdy decyduje sam. Bystrzakiem - dobre buahahahaha ;P
Pozdrawiam Robert
..czy swiat wiele sie zmieni gdy z mlodych gniewnych powstana starzy wkurwieni?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą