mój VN750

Awatar użytkownika
Stanany
Posty: 85
Rejestracja: czw gru 01, 2011
Miejscowość: Łódź
Motocykl: Kawasaki Vulcan VN750
VROC: 0

mój VN750

Post autor: Stanany » sob lip 21, 2012

jeżeli ktoś może mi pomóc to mam problem z moim Vn750 a mianowicie wszystko jest dobrze idzie jak burza do przejechania 60 km po tym idzie ale muszę mu dodać ssanie bo inaczej przestaje jechać i zaczyna się dusić tak jakby brakowało paliwa. Nie wiem co może być przyczyną, jeżeli ktoś może mi pomóc będę wdzięczny

starusheck
Posty: 182
Rejestracja: ndz maja 02, 2010
Miejscowość: Biskupiec
Motocykl: VN 750 '97
VROC: 32179

Re: mój VN750

Post autor: starusheck » sob lip 21, 2012

Stanany pisze:jeżeli ktoś może mi pomóc to mam problem z moim Vn750 a mianowicie wszystko jest dobrze idzie jak burza do przejechania 60 km po tym idzie ale muszę mu dodać ssanie bo inaczej przestaje jechać i zaczyna się dusić tak jakby brakowało paliwa. Nie wiem co może być przyczyną, jeżeli ktoś może mi pomóc będę wdzięczny
yyyyyyy moze kranik masz ustawiony na RES?
..czy swiat wiele sie zmieni gdy z mlodych gniewnych powstana starzy wkurwieni?

Awatar użytkownika
Piotr_Classic
Posty: 2566
Rejestracja: pn cze 21, 2010
Miejscowość: Madryt
Motocykl: HD Street Glide
VROC: 32438

Re: mój VN750

Post autor: Piotr_Classic » sob lip 21, 2012

starusheck pisze:
Stanany pisze:jeżeli ktoś może mi pomóc to mam problem z moim Vn750 a mianowicie wszystko jest dobrze idzie jak burza do przejechania 60 km po tym idzie ale muszę mu dodać ssanie bo inaczej przestaje jechać i zaczyna się dusić tak jakby brakowało paliwa. Nie wiem co może być przyczyną, jeżeli ktoś może mi pomóc będę wdzięczny
yyyyyyy moze kranik masz ustawiony na RES?
Robert........ w zależności od wersji. Ale zgadzam się z Tobą stawiałbym na gaźniki..... czyszczenie dogłębne i regulacja. Dodałbym świece bo to mały wydatek.......

Awatar użytkownika
Stanany
Posty: 85
Rejestracja: czw gru 01, 2011
Miejscowość: Łódź
Motocykl: Kawasaki Vulcan VN750
VROC: 0

Post autor: Stanany » ndz lip 22, 2012

świece były wymieniane na nowe oraz miesiąc temu regulowane i czyszczone gaźniki

starusheck
Posty: 182
Rejestracja: ndz maja 02, 2010
Miejscowość: Biskupiec
Motocykl: VN 750 '97
VROC: 32179

Re: mój VN750

Post autor: starusheck » ndz lip 22, 2012

Piotr_Classic pisze:
starusheck pisze:
Stanany pisze:jeżeli ktoś może mi pomóc to mam problem z moim Vn750 a mianowicie wszystko jest dobrze idzie jak burza do przejechania 60 km po tym idzie ale muszę mu dodać ssanie bo inaczej przestaje jechać i zaczyna się dusić tak jakby brakowało paliwa. Nie wiem co może być przyczyną, jeżeli ktoś może mi pomóc będę wdzięczny
yyyyyyy moze kranik masz ustawiony na RES?
Robert........ w zależności od wersji. Ale zgadzam się z Tobą stawiałbym na gaźniki..... czyszczenie dogłębne i regulacja. Dodałbym świece bo to mały wydatek.......

U mnie jeszcze po prawej stronie z gaznika od tylnego garczka wychodzi rurka zdaje sie podcisnienia do zaworu zwrotnego. U mnie oczywiscie ten zawor jest zwalony i w tym przewodzie jest kulka od lozyska. Kiedys probowalem ja wyjac i objawy byly podobne. Bo to mi wyglada na problemy z podcisnieniem. Ale ja jestem laik :). I tez mysle ze nalezy najpierw wyeliminowac cos co jest malo kosztowne. Na wydatki zawsze jest czas :)
Pozdrawiam Robert
..czy swiat wiele sie zmieni gdy z mlodych gniewnych powstana starzy wkurwieni?

Awatar użytkownika
Stanany
Posty: 85
Rejestracja: czw gru 01, 2011
Miejscowość: Łódź
Motocykl: Kawasaki Vulcan VN750
VROC: 0

Post autor: Stanany » ndz lip 22, 2012

miałem to samo w przewodzie podciśnienia miałem wkręt ale to już jest naprawione

Awatar użytkownika
adamli
Posty: 1562
Rejestracja: pn sie 08, 2011
Miejscowość: zielonka k/w-wy
Motocykl: VN 1600 Nomad
VROC: 34189

Post autor: adamli » pn lip 23, 2012

Może się mylę ,ale każdy zbiornik powinien mieć odpowietrzenie, gdy takowe jest zatkane w zbiorniku robi się podciśnienie i wtedy :dupa: .
Kiedy humor ci się zjebie, wsiądź na motor będziesz w niebie ;) ~~~~

VROC: 34189 tel. 511616633

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą