Rozrząd VN 700

Szeli
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 02, 2012
Miejscowość: Radom
Motocykl: Kawasaki
VROC: 0

Rozrząd VN 700

Post autor: Szeli » czw lip 12, 2012

NIe wiecie gdzie można kupić wszystkie lańcuszki? Po w maire dobrej cenie. Na allegro mają ale za wszystko wychodzi 700-800zł jakiś czas temu spotkałem pewnego Pana na 750 i mówił że udało mu się gdzieś rozrząd kupic za 350zł caly komplet. Niestety spotkanie trwało tylko kilka chwil i każdy odjechał w swoją strone zamieniając kilka zdań. Z góry dzięki za odpowiedź.

starusheck
Posty: 182
Rejestracja: ndz maja 02, 2010
Miejscowość: Biskupiec
Motocykl: VN 750 '97
VROC: 32179

Re: Rozrząd VN 700

Post autor: starusheck » czw lip 12, 2012

Szeli pisze:NIe wiecie gdzie można kupić wszystkie lańcuszki? Po w maire dobrej cenie. Na allegro mają ale za wszystko wychodzi 700-800zł jakiś czas temu spotkałem pewnego Pana na 750 i mówił że udało mu się gdzieś rozrząd kupic za 350zł caly komplet. Niestety spotkanie trwało tylko kilka chwil i każdy odjechał w swoją strone zamieniając kilka zdań. Z góry dzięki za odpowiedź.
Tez juz bylo na forum. Rudy pisal ze w Kawasaki sa tansze. Ja wymienialem wszystkie w VN750 i zamawialem w MotoMazury w Mragowie dealer Kawasaki w trzy dni mi sprowadzil 475zl ze sruba glowicy i sprezyna docisku.
Pozdrawiam Robert
..czy swiat wiele sie zmieni gdy z mlodych gniewnych powstana starzy wkurwieni?

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 1080
Rejestracja: pn kwie 26, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750
VROC: 29537

Post autor: Rudy » pt lip 13, 2012

Przeszukaj forum. W którymś watku o vn750 juz o tym pisałem. Kupuj firmowe kawasaki bo sa tańsze niż zamienniki DIDa czy Tourmaxa - chodzą po ok 90zł/szt. Pamiętaj że górne mają 5x6 płytek a dolne 4x5 płytek.
Masz ode mnie serwisówki (mam nadzieję że sobie ściągnąłeś) i tam masz spis wszystkich części razem z numerami katalogowymi.

Rozumiem, że to Ci rozrząd walnął w silniku bo w innym wątku pisałeś że coś ci chrupnęło i wybiło dziurę w deklu. To rozrząd?
Mechanika - to takie większe klocki Lego
----------
III

Szeli
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 02, 2012
Miejscowość: Radom
Motocykl: Kawasaki
VROC: 0

Post autor: Szeli » sob lip 14, 2012

Witam. Jeszcze nie wiem bo dopiero dzisiaj wieczorem będę się brał za wyciąganie silnika. A rozrząd chciałem wymienić swoją drogą bo już go było słychać. Jeśli po wyjęciu silnika okaże się że nic poważnego się nie popaprało to będzie już połowa sukcesu. Serwisówki już mam. Dzięki :) pozostaje tylko dzisiaj wydrukować potrzebne strony. Napisałem jak na razie do serwisu kawasaki ile by to u nich kosztowało ale nic nie odpisali wiec najprędzej to do nich zadzwonię w poniedziałek i będę wiedział wszystko od razu. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam. :pedzi:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą

  • Iza (52)
  • Marmon (56)
  • Motofun (55)
  • Onufry (59)
  • aniulka708 (35)
  • michal26sie (37)