Kupuję VN 750 posłuchajcie nagrania!

lyczek
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 26, 2012
Miejscowość: Parzymiechy
Motocykl: WSK 125
VROC: 0

Kupuję VN 750 posłuchajcie nagrania!

Post autor: lyczek » wt cze 26, 2012

Witam,
Mam zamiar kupić VN'a 750 wersja wyprodukowana w USA, rocznik 94, przebieg ok. 30 000 km.
Trochę poczytałem o rozrządzie i jego drogiej wymianie, czytałem że należy sugerować się stukaniem z prawej strony silnika. Zrobiłem krótkie nagranie po przejechaniu ok. 1km, ale przy rozruchu zimnego silnika brzmiał on tak samo.
Prosiłbym znawców, posiadaczy żeby ocenili jego odgłos i czy należy się czegoś obawiać:

http://www.supershare.pl/?d=441E8B242
plik .wav, 700 KB

lyczek
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 26, 2012
Miejscowość: Parzymiechy
Motocykl: WSK 125
VROC: 0

Post autor: lyczek » wt cze 26, 2012


lyczek
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 26, 2012
Miejscowość: Parzymiechy
Motocykl: WSK 125
VROC: 0

Post autor: lyczek » śr cze 27, 2012

Naprawdę, nikt nic? :(

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 1080
Rejestracja: pn kwie 26, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750
VROC: 29537

Post autor: Rudy » śr cze 27, 2012

lyczek,

Problem z takimi nagraniami jest taki że słychać wydechy a nie silnik. Żeby móc coś powiedzieć to trzeba obejrzeć i posłuchać na żywo.
W Twoim nagraniu jest bardzo dużo szumów i naprawdę kiepsko słychać.

Napisz może skąd kupujesz ten motor to może ktoś kto mieszka niedaleko zgodzi się podjechać i obejrzeć w wolnej chwili.
Mechanika - to takie większe klocki Lego
----------
III

lyczek
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 26, 2012
Miejscowość: Parzymiechy
Motocykl: WSK 125
VROC: 0

Post autor: lyczek » śr cze 27, 2012

Wiem, rozumiem...
Telefon trzymałem jednak blisko cylindrów, myślałem, że znawcy się czegoś dosłuchają.
Kupuję go z Olesna koło Opola, jeśli byłby ktoś w stanie pomóc, stawiam dobrą wódkę.

Awatar użytkownika
Piotr_Classic
Posty: 2566
Rejestracja: pn cze 21, 2010
Miejscowość: Madryt
Motocykl: HD Street Glide
VROC: 32438

Post autor: Piotr_Classic » śr cze 27, 2012

lyczek, zgadzam się z Rudym. To niedoskonała forma i jak dla mnie z tego kiepskiego (wybacz lecz wiem że nie z Twojej winy) nagrania to zawory walą jak ta lala..... oczywiście mogę się mylić ale jak dla mnie były to metaliczne stuki niż basowe równomierne dudnienie wydechów.
Nie mniej jednak jest to akademicka rozmowa....... pogadaj z kimś kto się zna i jest na miejscu aby obejrzał ten motor lub jedź do najbliższego serwisu na badanie za parę złotych.

Jak masz to załącz zdjęcia.......

lyczek
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 26, 2012
Miejscowość: Parzymiechy
Motocykl: WSK 125
VROC: 0

Post autor: lyczek » śr cze 27, 2012

Właśnie szukam kogoś takiego, wysyłam maile, nawet napisałem na amerykańskim forum, ale narazie bez oddzewu. Jeśli chodzi o serwis to ciężko będzie bo w pobliżu nie ma nic :( Nagranie było robione z prawej strony silnika przy cylindrach. Jestem nawet w stanie zapłacić za pomoc, już raz się nadziałem i jakby to się znowu przydarzyło to szlag by mnie chyba trafił. Jedno zdjęcie z telefonu:
[center]Obrazek[/center]

KARUZO8
Posty: 73
Rejestracja: ndz sty 15, 2012
Miejscowość: MIEDZIANA GÓRA
Motocykl: KAWASAKI vulkan vn15
VROC: 0

Post autor: KARUZO8 » pt cze 29, 2012

Witaj niewiem czy ci w czymś pomogę ale podpowiedzieć mogę .W miejscowości Biadacz koło Kluczborka jadąc w kierunku na Gorzów Śląski jest sklep motocyklowy oraz prawdopodobnie warsztat to jest niedaleko od Olesna sprubuj namieżyć to miejsce a ja dokładnie sprawdzę ten temat choć nie mieszkam w tych okolicach ale mam tam wielu kolegów obdzwonię ich może coś poradzimy Narazie nieśpiesz się z kupnem trzeba mu się przyjżeć bliżej POZDRAWIAM :szlifierka: :pedzi:
KARUZO 8

Sztandar
Posty: 921
Rejestracja: pn sie 20, 2012
Miejscowość: Szczyty
Motocykl: drag star 1100
VROC: 0

Post autor: Sztandar » pn sie 20, 2012

Cześć jestem nowy i od niedawna posiadam vn 750 87r chciałem spytać czy kupiłeś coś, mieszkamy nie daleko siebie to możemy się spotkać.
Bo liczy się droga, nie cel.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą