Schemat instalacji elektrycznej w przedniej lampie Yamaha Virago 750

virago750
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 25, 2024
Motocykl: Yamaha Virago 750XV

Schemat instalacji elektrycznej w przedniej lampie Yamaha Virago 750

Post autor: virago750 » pn mar 25, 2024

Witam poszukuję schematu lub pomocy w podłączeniu przewodów po wymianie przedniej lampy.

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1090
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Schemat instalacji elektrycznej w przedniej lampie Yamaha Virago 750

Post autor: Tex66 » pn mar 25, 2024

Dziękujemy za zaufanie, że szczęśliwy posiadacz Yamahy szuka pomocy wśród pasjonatów Kawasaki Vulcan, czyli możemy przyjąć że Forum Vulcaneria jest znane posiadaczom innych marek motocykli, to bardzo cieszy.
Więc skoro już Kolego tu zawitałeś, nie zostaniesz pozostawiony bez pomocy, może nie do końca będziesz usatysfakcjonowany ale na pewno będzie Ci łatwiej.
Więc tak, sugerowałbym znaleźć w sieci Instrukcję Serwisową HAYNESʹa wszystkich Viragos (XV535, XV700, XV750, XV900, XV1000, XV1100) – ma ona 363 strony, nie mówię żebyś ją pobierał bo to nieładnie i nie zgodnie z prawem, ale poprzeglądać sobie możesz.
Dla ułatwienia tak wygląda pierwsza strona:
Obrazek

Zaletą tejże Instrukcji jest to, że jest ona w PDF i jest edytowalna a na stronie 346 znajdziesz cały schemat elektryczny swojego motocykla i z podłączeniem przedniej lampy i pięciu lampek/kontrolek/żarówek też nie będziesz miał problemu.


Edytowalnej Instrukcji Serwisowej (OEM-skiej) Yamaha Virago XV750 raczej nie znajdziesz, jest co prawda do znalezienia też w PDF ale on nieedytowalna i słabej jakości (415 stron), tak wygląda:
Obrazek

Powodzenia
Tex66

marian07
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 21, 2022
Motocykl: VN900

Re: Schemat instalacji elektrycznej w przedniej lampie Yamaha Virago 750

Post autor: marian07 » pn mar 25, 2024

Podeślij mi adres mail na priv, miałem kiedyś taki motocykl i mam to. Nawet fotki lampy podeślę (od środka) - coś robiłem w temacie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą