Pare pytań na temat Rocketa

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Mattia
Posty: 9
Rejestracja: pn lip 28, 2014
Miejscowość: Lubelskie
Motocykl: nie Vulcan
VROC: 0

Pare pytań na temat Rocketa

Post autor: Mattia » ndz sie 31, 2014

Witam

Czy ktoś z forumowiczów może powiedzieć coś na temat Rocketa chodzi mi o awaryjność, słabe strony o ile takie ma (zwłaszcza modeli z pierwszych lat produkcji), ogólną jakość wykonania, ceny części zamiennych, serwisu itp.... Ogólnie czy warto się pchać w taki motocykl zwłaszcza że jest to w pewnym sensie egzotyk

Konrad
Posty: 4986
Rejestracja: czw mar 17, 2011
Miejscowość: Lublin
Motocykl: VN1700 NOMAD
VROC: 34019

Post autor: Konrad » pn wrz 01, 2014

Ogólnie jest to forum użytkowników Vulcanów więc może być ciężko z uzyskaniem odpowiedzi na Twoje pytanie ale powodzenia ;) ;) ;)
Pozdrawiam Konrad

VROC #34019

Awatar użytkownika
Krasnal
Posty: 2148
Rejestracja: sob kwie 24, 2010
Miejscowość: UK & Piotrków T.
Motocykl: Kawasaki VN2000 "lalunia"
VROC: 32105

Post autor: Krasnal » pn wrz 01, 2014

Siemka,
tak sie sklada, ze wczoraj "latalem" z dwoma posiadaczami w/w motocykla, obaj planuja pozbycie sie tego sprzetu, i to jak najszybciej, a dosiadaja tych motocykli od jakiegos roku, awaryjne, paliwka "lykaj" straszne ilosci, a servis kosztuje ich krocie, trzeba pamietac, ze to "angole" wiec marudzenie maja we krwi, ale cos w tym jednak jest...
narka
...spróbujmy byc szczesliwi, chocby po to, by swiecic innym przykladem...

+44 7540233074

Mattia
Posty: 9
Rejestracja: pn lip 28, 2014
Miejscowość: Lubelskie
Motocykl: nie Vulcan
VROC: 0

Post autor: Mattia » pn wrz 01, 2014

Wiem że to nie forum Rocketa ale zapytałem z nadzieja że ktoś może się wypowie bo info na innych forach to praktycznie zero
Z tym spalaniem to też słyszałem jedni mówią że dużo łyka a inni że spala max 10L na 100km

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 3 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą