Kichanie w kasku ...:p

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Awatar użytkownika
Valar
Posty: 47
Rejestracja: sob paź 05, 2013
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN 800 Classic
VROC: 0

Kichanie w kasku ...:p

Post autor: Valar » pn cze 23, 2014

Od dłuższego czasu zastanawia mnie jak sobie radzicie z tą przypadłością. Bo ja niedoświadczony a dobrze się przygotować do tego :) Na postoju to jasna sprawa, Ci co mają szczękowce podnoszą szczęki, Ci co mają garnki itp otwarte walą w bok, a co z tymi co mają integrale? Walą do środka? Bo szybka jest powyżej nosa... A co podczad jazdy? Jedzesz np 100 km/h zaczyna Cię wiercić i co otwierasz szczękę i kichasz ? A co z rękoma i kierownicą ? Wiadomo jak to z kichnięciami jedne słabsze lub mocne a my tu jedziemy... Wypieprzyć się od kichnięcia...trochę ..ujowo...albo przysłonić sobie szybęod środka bo jak to kichnięcia jedne mokre lub inne suche :D.

Wiem takie pytanie egzystencjonalne, ale nie daje mi spokoju i z ciekawości pytam Was :pada:
Pozdrawiam Motocyklową Brać

crazytomi
Posty: 688
Rejestracja: śr wrz 15, 2010
Miejscowość: Świdnik
Motocykl: VN 1700 VOYAGER
VROC: 32896

Post autor: crazytomi » pn cze 23, 2014

Najważniejsze, żeby od tego kichnięcia druga strona nie puściła :D

Bo wtedy trzeba stawać i :dupa: zmieniać ;)

A tak poważnie to ja tam kicham normalnie bo mam otwarty kask i nawet jak mam szybkę to łatwo podnieść a na jakieś bardzo jak to napisałeś "mokre" kichanie to nie narzekam ;)

Awatar użytkownika
Lacik
Posty: 2139
Rejestracja: wt sie 10, 2010
Miejscowość: Sosnowiec
Motocykl: VN2000 Limited, FJR1300
VROC: 33363

Post autor: Lacik » pn cze 23, 2014

nie wiem jeszcze mi sie nie zdarzylo zebym zasmarkal kask :mrgreen: bardziej mnie wkurza to ze na chwile robie ruch glowa w polaczeniu z rekami :)
Pozatym kazdy roznie kicha, sa tacy co urywa im glowe bo takie cisnienie idzie ( np ja) a inni maja tak, że zartem jest nazwać to kichnieciem :D
Ihaaaa VN750 -> VN1600 Mean Streak -> VN2000 Limited, FJR1300, Hayabusa

Awatar użytkownika
broda
Posty: 2941
Rejestracja: śr lip 14, 2010
Miejscowość: Kielce
Motocykl: Szara Eminencja VN 2000
VROC: 33010

Post autor: broda » pn cze 23, 2014

Powiedziałbym, że temat poważny :cool:
a zajebiście poprawił mi humor :rotfl22:


:yeee:
"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania." - Voltaire

Były Preludomaniak

Awatar użytkownika
Banan
Posty: 1637
Rejestracja: czw mar 22, 2012
Miejscowość: Tłuszcz
Motocykl: VN 2000 DIABLO BLACK
VROC: 0

Post autor: Banan » pn cze 23, 2014

Oj zdarzyło mi się kiedyś kichnąć w kask ale to ze względu na tupecik który mi się ześlizną na brodę :D po prostu brodę podwiewa i potrafi wejść do nosa w najmniej sprzyjających warunkach a wtedy to już :cenzura: Ale mało kto ma takie problemy jak Ja :D :D :D
VN 900 Custom Black Mat - był

Awatar użytkownika
Lecho
Posty: 4575
Rejestracja: śr maja 12, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN1600 Classic
VROC: 32224

Post autor: Lecho » pn cze 23, 2014

Valar pisze:a co z tymi co mają integrale? Walą do środka? Bo szybka jest powyżej nosa... A co podczad jazdy? Jedzesz np 100 km/h zaczyna Cię wiercić i co otwierasz szczękę i kichasz ? A co z rękoma i kierownicą ?
Może poszukać na forach płetwonurków głębinowych, bo coś mi mówi, że mają trudniej :antlers:
:ok:

Awatar użytkownika
Iron75
Posty: 1281
Rejestracja: wt wrz 07, 2010
Miejscowość: Lublin
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Post autor: Iron75 » pn cze 23, 2014

Lecho pisze:
Valar pisze:a co z tymi co mają integrale? Walą do środka? Bo szybka jest powyżej nosa... A co podczad jazdy? Jedzesz np 100 km/h zaczyna Cię wiercić i co otwierasz szczękę i kichasz ? A co z rękoma i kierownicą ?
Może poszukać na forach płetwonurków głębinowych, bo coś mi mówi, że mają trudniej :antlers:
:ok:
kichanie to pryszcz, gorzej jak im sie tam odbije :hah:

Awatar użytkownika
Valar
Posty: 47
Rejestracja: sob paź 05, 2013
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN 800 Classic
VROC: 0

Post autor: Valar » wt cze 24, 2014

:D czyli, nie jeździć motongiem gdy się ma katar i cieknie, no chyba że bez hełmu :pedzi: wtedy pęd powietrza będzie albo nie pozwoli na wydostanie się czegokolwiek z nosa albo będzie szybsze ujście spływając po policzkach :haha:

a przypadkiem nurkowie nie zatykają sobie dziurek w nosie...?? i tak przez usta oddychają
Pozdrawiam Motocyklową Brać

Awatar użytkownika
Mayones
Posty: 5682
Rejestracja: czw kwie 26, 2012
Miejscowość: B-B
Motocykl: VN800->K1200RS->R1200GS
VROC: 0

Post autor: Mayones » wt cze 24, 2014

Sztuką jest wytarcie szyby w szczękowcu podczas jazdy :ok:

Awatar użytkownika
RadekSłupsk
Posty: 302
Rejestracja: pn lis 19, 2012
Miejscowość: Słupsk
Motocykl: Kawasaki VN 800 A (1997)
VROC: 35633

Post autor: RadekSłupsk » wt cze 24, 2014

Staram sie ograniczyc wyrzut gazow i wszystkiego co mogloby ewentualnie zaburzyc widocznosc. :)
It's not the Wild West anymore, you can't just clean up the streets with a gun, even though sometimes, that's exactly what's needed

VROC #35633

Awatar użytkownika
Karamba
Posty: 97
Rejestracja: ndz mar 17, 2013
Miejscowość: pomorskie
Motocykl: Kawasaki VN 750, Honda GL 1200
VROC: 36935

Post autor: Karamba » ndz lip 20, 2014

Ja jeżdżę w "otwartym" to nie ma większego problemu :p , ale pamiętam jak kiedyś dawno temu zapomniałem się i splu.... sobie 8/
komar na pedały, romet , motorynka, jawa 175 ( ojca) CZ350 , długa przerwa i teraz VN 750 Św. Krzysztof jeździ z nami na tylnim siodełku tylko do 100km / h potem ustepuje miejsca Św.Piotrowi

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą