Książki, komiksy - co czytać, a co palić

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Achilles

Post autor: Achilles » wt sie 26, 2014

Polecam książkę Brandona Sandersona - Droga Królów, świetnie także się czyta serię Gry o tron, a z trochę innego gatunku polecam Niezłomnego, książka wbija w fotel :)

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » wt sie 26, 2014

nie przepadam za kryminałami, ale pochłaniam właśnie trylogię Millenium Stiega Larssona. Od pierwszego tomu nie mogłem się oderwać, 600 stron strzelił jak z bicza. Drugi na początku mnie troszkę przynudził, ale druga połowa palce lizać. Trzeci tom właśnie zaczynam.
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

VoN
Posty: 179
Rejestracja: pt lip 04, 2014
Miejscowość: Kutno
Motocykl: VN 800 Classic
VROC: 36788

Post autor: VoN » wt sie 26, 2014

A ja dostałem jakiś czas temu na urodziny Metro 2033 i tak mnie wciągnęło, że obecnie czytam 3 książkę z tej serii.

Dla nie będących w temacie:

Kod: Zaznacz cały

Metro 2033 Uniwersum jest poświęcony serii książek opowiadających o ludzkości, która po katastrofie nuklearnej żyje w podziemnych tunelach i stacjach moskiewskiego metra. Cykl otwiera powieść pt. Metro 2033 autorstwa Dmitrija Glukhovsky’ego, pomysłodawcy Metra 2033 Uniwersum.
2 pierwsze książki z serii opowiadają o moskiewskim metrze, dalej mamy Petersburg, a za parę dni ukarze się książka naszego pisarza opowiadająca dzieje naszych rodaków, którzy zamiast w metrze (wiadomo jakie mamy) ukryli się i przeżyli w bunkrach Nowej Huty (podziemne miasto).

Awatar użytkownika
MaciekSz
Posty: 3699
Rejestracja: ndz maja 09, 2010
Miejscowość: Pruszków
Motocykl: BMW K1200LT
VROC: 32197

Post autor: MaciekSz » wt sie 26, 2014

Z ostatnich mogę polecić Lód Dukaja. Długo, chwilami ciężko, ale warto.
MaciekSz
Jest: K1200LT
Był VN 1700 Nomad B&W, Vulcan S, VN 2000 Rogue, VN1600 Nomad, VN900 Custom Ebony LE,
Er6N, R1150RT
VROC #32197
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: MSN [Bot] i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą