powitanie i prośba o pomoc w wyborze VN 800

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Drakul
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 09, 2012
Miejscowość: warszawa
Motocykl: szukam
VROC: 0

powitanie i prośba o pomoc w wyborze VN 800

Post autor: Drakul » wt lip 10, 2012

witam
wszystkich forumowiczów.
Obecnie zastanawiam się nad zakupem VN 800 drifter.
Czy warto kupić takową bestie ?
mam na oku z allegro http://moto.allegro.pl/kawasaki-vn-800- ... 25932.html
Dowiedzialem się ze ma dosc duzy przebieg 46 tys. czy warto ?
prosiłbym o Waszą pomoc?
i na co jeszcze mam zwrocic uwage przy ew zakupie?
z gory dziekuje za pomoc
mam nadzieje ze do dobrej zakladki wrzuciłem zapytanie

Awatar użytkownika
Daromax
Posty: 1455
Rejestracja: pt kwie 22, 2011
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN 2000 Classic LT
VROC: 33649

Post autor: Daromax » wt lip 10, 2012

:) Sprzęt ładny i wypasiony co do przebiegu może to jest już orginalny bez kręcenia jak zawory nie słychać i łańcuszki to za 12 tyś brać :ok:

Awatar użytkownika
Mayones
Posty: 5682
Rejestracja: czw kwie 26, 2012
Miejscowość: B-B
Motocykl: VN800->K1200RS->R1200GS
VROC: 0

Post autor: Mayones » wt lip 10, 2012

wygląda fajnie, przeglądałęm ostatnio tę aukcję :ok: , najlepiej poszukaj tu na forum właściciela VN`a z okolicy i zaproś go na oględziny, 45 tyś przebiegu to chyba nie tak źle, a faktycznie zgodzę się z Daromaxem że może nie kręcony ;)

Drakul
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 09, 2012
Miejscowość: warszawa
Motocykl: szukam
VROC: 0

Post autor: Drakul » wt lip 10, 2012

a jak slychac zawory i łańcuch - to jaki koszt ew. mnie czeka . lub ewentualnie o ile mozna się nizej targować z włascicielem. No chyba ze skorka nie warta....

Drakul
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 09, 2012
Miejscowość: warszawa
Motocykl: szukam
VROC: 0

Post autor: Drakul » wt lip 10, 2012

widze ze koledzy to posiadacze VN.
mam jeszcze dodatkowe pytanie czy vn 800 to taki motocykl przy ktorym trzeba siedziec i naprawiac czy to wersja typu lac paliwo ew.sprawdzic co jakis czas olej itd i jeżdic. Bo ja przyznaje sie w naprawach to noga raczej jestem.
to ma byc taki moj 1 motocykl z prawdziwego zdarzenia i nie chciałbym wejsc na mine - ze bedzie sie cos caly czas psulo. Zalezy mi na sprzecie z klimatem ale do jezdzenia a nie dłubania.
z gory dzieki za pomoc

Awatar użytkownika
Mayones
Posty: 5682
Rejestracja: czw kwie 26, 2012
Miejscowość: B-B
Motocykl: VN800->K1200RS->R1200GS
VROC: 0

Post autor: Mayones » wt lip 10, 2012

wg moich informacji odnośnie VN`a 800, a czytałem co kupić( VZ 800, VS 800 VN 800 Virago 750,Shadow 750,DS 650 )przez pół roku w sumie, to VN 800 jest bardzo dobrym motocyklem oczywiście pomijam opinie typu "kawasaki to tylko sportowe umie robić", "do choperów kawasaki nie ma części" itp wypowiedzi tych co to VN widzieli tylko na łobrazku, to zdecydowana większość POSIADACZY vulcana 800 jest na TAK przez duże T. :ok:
oczywiście jak przy każdym motocyklu to ważne jest kto i jak go użytkował wcześniej, jak szanował to ok jak tarmosił to lipa, mi osobiście VN najbardziej sie podoba i najlepiej leży(stoi) mi pod tyłkiem z tych w/w motocykli. MAM I NIE ŻALUJĘ, a że ja akurat z tych co to lubią nie tylko pojeździć ale i coś pogrzebać w motocyklu to jestem zadowolony z zakupu ! Ty jak nie wiesz nic o mechanice motocykla to serwisówka do ręki i gwarantuje że z czasem jak cos sam naprawisz wymienisz to łyżwa na twarzy murowana :D
jak pisałem już poproś kogoś z tego forum na oględziny.
regulacja zaworów z blaszkami 200-250 zł - kolega mechanik, 350 zł serwis tyle mi w B-B podali.
na reguacje muszę sie wybrać bo mam właśnie 26 tyś nakręcone(na 95 %) :)

Awatar użytkownika
fitter
Posty: 3035
Rejestracja: pn lut 14, 2011
Miejscowość: Szczecin
Motocykl: VN900LT '10
VROC: 33352

Post autor: fitter » wt lip 10, 2012

witaj :ok:
Życie nie powinno być podróżą do grobu, której celem jest dowiezienie atrakcyjnych i dobrze zachowanych zwłok. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć narąbany w trzy dupy, krzycząc: "ALE TO BYŁA JAZDA!"

Awatar użytkownika
Góral
Posty: 2532
Rejestracja: sob mar 24, 2012
Miejscowość: Brusy
Motocykl: _FuMA
VROC: 34785

Post autor: Góral » wt lip 10, 2012

1. Generalnie zdecydowana większość ludzi chwali 800-tki, co do przebiegu to zgadzam się z opinią, że lepsze moto, które ma 40 tys. w trasach i było zadbane, niż takie co ma 15 tys. wokół komina i jeździł nim wariat. Jeżeli moto ma zadbane i nie dojechane "bebechy" - metodę sprawdzenia podał Ci Mayones, popytaj na forum, weź ze sobą kogoś kto trochę pojeździł i ma smykałkę do mechaniki -pierwsze Tak
2. Na zdjęciach wygląda bałłłdzo ładnie, jeśli Ci się podoba oraz ma do tego to Coś co wywołuje w Tobie chęć posiadania choćby walił się świat to drugie Tak.
3. Vulcan = najlepsze moto na świecie - trzecie Tak

A jak masz 3xTak :D to bierz żywcem - ale to pierwsze sprawdź dokładnie.

Byłbym zapomniał
WITAJ :ok:
"Wsiądźcie na motocykle i jedźcie tak długo, aż zrozumiecie o co w tym wszystkim chodzi" - Gang Dzikich Wieprzy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 7 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 7 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą