Oryginalne Kufry Kawasaki wraz ze stelażem

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Riczard
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 14, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Kawasaki LTD 454 '86r.
VROC: 0

Oryginalne Kufry Kawasaki wraz ze stelażem

Post autor: Riczard » czw lip 05, 2012

Witam, przeoczyłem ostatnio ciekawą aukcję kufrów wraz ze stelażem do LTD 454/450> Niestety zostały już sprzedane. Tak wyglądają Jak dla mnie bardzo fajna sprawa. Bardzo pojemne. Niestety nie mogę nigdzie w sieci znaleźć takich kufrów ani stelaża do nich. Za oceanem są niedostępne. Pewnie tylko na rynek europejski były sprzedawane. Czy może ktoś z forumowiczów spotkał się z takimi kuframi i wie gdzie ewentualnie szukać ?

Awatar użytkownika
fitter
Posty: 3035
Rejestracja: pn lut 14, 2011
Miejscowość: Szczecin
Motocykl: VN900LT '10
VROC: 33352

Post autor: fitter » czw lip 05, 2012

Brzoza83 ma przy swoim EN-500 kufy Givi Monokey i w ładny sposób dorobiony do nich stelaż. Pojemność kufa 45l i całkiem nieźle się spisują. Kwestia tylko ceny - ta nie jest najprzyjemniejsza jak za nowe...
Co do dorobienia stelaża to podejrzewam, że w Kuźni Motocyklowej powinieneś się dogadać. Mi po kontakcie e-mail zrobili bagażnik do VN900 - bez zastrzeżeń. Więc jak podjedziesz to chyba dadzą radę...

Obrazek
Obrazek
Życie nie powinno być podróżą do grobu, której celem jest dowiezienie atrakcyjnych i dobrze zachowanych zwłok. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć narąbany w trzy dupy, krzycząc: "ALE TO BYŁA JAZDA!"

Riczard
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 14, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Kawasaki LTD 454 '86r.
VROC: 0

Post autor: Riczard » czw lip 05, 2012

fitter pisze:Brzoza83 ma przy swoim EN-500 kufy Givi Monokey i w ładny sposób dorobiony do nich stelaż. Pojemność kufa 45l i całkiem nieźle się spisują. Kwestia tylko ceny - ta nie jest najprzyjemniejsza jak za nowe...
Co do dorobienia stelaża to podejrzewam, że w Kuźni Motocyklowej powinieneś się dogadać. Mi po kontakcie e-mail zrobili bagażnik do VN900 - bez zastrzeżeń. Więc jak podjedziesz to chyba dadzą radę...

Obrazek
Obrazek
a ile kosztowało Ciebie dorobienie stelaża ? i czy musiałeś przenosić kierunkowskazy czy zostały w fabrycznym miejscu ?

Awatar użytkownika
fitter
Posty: 3035
Rejestracja: pn lut 14, 2011
Miejscowość: Szczecin
Motocykl: VN900LT '10
VROC: 33352

Post autor: fitter » czw lip 05, 2012

Ja już takiego kupiłem i taki poszedł w Brzozy ręce.
Kierunkowskazy mocowane były do pałąka za siedzeniem - choć z tego co wiem Brzoza dorwał oparcie więc trzeba poczekać na jego wypowiedź.
Życie nie powinno być podróżą do grobu, której celem jest dowiezienie atrakcyjnych i dobrze zachowanych zwłok. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć narąbany w trzy dupy, krzycząc: "ALE TO BYŁA JAZDA!"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 14 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 14 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą