Jak psu w obcej wsi!

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Jak psu w obcej wsi!

Post autor: Wielebny Bolo » śr lis 24, 2021

W kwietniu kupiłem Pannonię na długie zimowe wieczory i z nostalgii bo to był drugi motor w ojcowskim garażu i na nim odbywałem "staż" motorowy.

Obrazek

Oczywiście zaczął się remont. Na początek wyjęcie silnika aby pospawać wyłamane zderzaki stopki centralnej i dwie dziury w ramie które zostały wyrwane przy okazji wyłamania tych ograniczników. Silnik na stole to zajrzałem do sprzęgła i tu łańcuch sprzęgła wyciągnięty jak guma od majtek. Więc poszukiwanie łańcucha i tu :wall: . Podąż nowych zamienników ZERO. Same używki z demontażu tak sano wyciągnięte jak mój lub cwaniacko wymłotkowane.
W ostatnią niedzielę we Wrocławiu był "MotoBajzel". Zaglądałem i oglądałem każde stoisko i TRAFIŁEM na gości który wykupił upadły serwis Pannoni w NRD. I po dłuższej chwili grzebania w skrzyniach ZNALAZŁEM JEDEN JEDYNY NOWY łańcuszek sprzęgłowy :hurra:. W komplecie z NOWYM koszem sprzęgłowym. Co prawda KILKA STANOWISK WCZEŚNIEJ kupiłem kosz w całkiem dobrą zębatka więc teraz man DWA :D
Cieszę jak murzyn blaszką ,oj chyba strzeliłem nie poprawność polityczną :!!!: No dobra , jak Afroamerykanin stopem żelaza z węglem :(
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 2264
Rejestracja: czw cze 05, 2014
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Re: Jak psu w obcej wsi!

Post autor: Przemo » śr lis 24, 2021

zagraj w totka :D gratulacje i oby to była jedyna część trudno dostępna!
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454

Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Re: Jak psu w obcej wsi!

Post autor: Wielebny Bolo » czw lis 25, 2021

Chyba ilość szczęścia jest ograniczona, więc z totka nici.
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 7 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 7 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą