Idioci w krótkich rękawkach.

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Awatar użytkownika
Mauzer
Posty: 508
Rejestracja: śr wrz 13, 2017
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: vulcan 1600 Classic/ teraz n 2000
VROC: 0

Re: Idioci w krótkich rękawkach.

Post autor: Mauzer » pt wrz 03, 2021

Cały ten wątek jest dla mnie obrazą motocyklistów, sam tytuł mówi za siebie. Rocznie robię na 2oo ok 17k km. nie wiem czy to dużo czy malo, ale są sytuacje, np gdy jadę nmotocyklem na miasto, coś załatwić to jadę w krótkim rękawie, robię to świadomie i z pełną odpowiedzialnością.
Post jest napisany w celu "sensacji", nic ciekawego nie wnosi.
Nigdy nie jest za późno. :yeee: :yeee: :yeee:

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1100
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Idioci w krótkich rękawkach.

Post autor: Tex66 » pt wrz 03, 2021

Mars
Ja widzę, chcesz na siłę swoimi dwoma komentarzami sprowokować do niepotrzebnej polemiki.
Nie zrozumiałeś przekazu Artix-a, napisał przecież „……….dyskusji ………………” a przypadku osób będących na Forum i nie komentujących to o żadnej dyskusji z Ich strony nie ma tu mowy i tym bardziej „odcedzaniu”.
Prawdopodobnie Ciecio mógł mieć gorszy dzień i pochwalił się nową maksymą w stopce i coś starał się zainsynuować, nie komentowałem tego a mogłem i na pewno by to zrozumiał na przykład tak:

Ta maksyma zdecydowanie nie będzie pasowała do kompletu.
Człowiek mądry broni swojej słuszności spokojnie i bez gniewu. Głupiec gdy nie ma słuszności sypie obelgami”.
Karol Juliusz Weber
Na początek: 518 :silent: 5 :silent: :silent: 99
Później: @
A jeszcze później – może być strach pocztę otworzyć.

Ale odpuściłem, są ciekawsze posty gdzie można pomóc i samemu też się czegoś dowiedzieć.
Tex66

Awatar użytkownika
Mars
Posty: 654
Rejestracja: pt lis 25, 2011
Miejscowość: Świecie k/ Bydg.
Motocykl: VN 900 classic 2008r.
VROC: 34646

Re: Idioci w krótkich rękawkach.

Post autor: Mars » sob wrz 04, 2021

Tex66, swoje napisałem. A skoro niektórzy nie zrozumieli, to zaakcentuję: gówno burza i tyle.
ZHDK A Rh "-"
HDK ZDZN

Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Re: Idioci w krótkich rękawkach.

Post autor: Wielebny Bolo » sob wrz 04, 2021

mymlon pisze:
pt wrz 03, 2021
Cały ten wątek jest dla mnie obrazą motocyklistów, sam tytuł mówi za siebie. Rocznie robię na 2oo ok 17k km. nie wiem czy to dużo czy malo, ale są sytuacje, np gdy jadę nmotocyklem na miasto, coś załatwić to jadę w krótkim rękawie, robię to świadomie i z pełną odpowiedzialnością.
Post jest napisany w celu "sensacji", nic ciekawego nie wnosi.
Oj, Mymlon.
Jak widać ilość przejechanych kilometrów niestety nie przekłada się na wzrost rozsądku a tylko o rozsądne podejście do zagrożenia tu chodzi. Żadne obrażanie, sranie w banie i robienie sensacji. itp. :(
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1162
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Re: Idioci w krótkich rękawkach.

Post autor: artix » sob wrz 04, 2021

Mars pisze:
pt wrz 03, 2021
Tak, a w jaki sposób "odcedził"? Na forum są również osoby, które nie wypowiadają się agresywnie o innych motocyklistach.
Dojrzały człowiek potrafi wyrazić swoje subiektywne zdanie, z pokorą przyjmuje lub nie argumenty innych i tyle, może aż tyle. "Błyskotliwą" sentencję, wielokrotnie oklepany suchar pominę milczeniem, zbyt wiele wiosen na karku, Twoje szczęście z powodu tego objawienia też wiele wyjaśnia, także po co dalej rozdrapywać prosty i zrozumiały przekaz Wielebnego? Wyraziliśmy spokojnie swoje zdanie, nie zauważyłem w tym żadnej agresji, a że na szczęście nie jesteśmy jednojajowymi klonami, mamy swoje odmienne zdanie, co mnie bardzo cieszy. Jak dla mnie możecie jeździć w samych kąpielówkach i nic mi do tego. Nikogo nie mam zamiaru ubierać i zmuszać do określonych (moim zdaniem) zachowań. Na koniec fragment komentarza pod filmikiem przedstawiającym kolesia jadącego dużym klamotem (Electra?), prosta droga, Shimmy i szybka gleba. Kolega napisał, że wyjechał pojeździć wokół komina- "gleba przy 50-60km/h, rany liże już 2 miesiąc...". Zdrowia i rozsądku wszystkim :)

SebaTjuning
Posty: 20
Rejestracja: wt wrz 21, 2021
Motocykl: 454 LTD

Re: Idioci w krótkich rękawkach.

Post autor: SebaTjuning » śr wrz 22, 2021

Ja uważam, że to nie ma związku z idiotyzmem. Też tak jeździłem puki nie zaliczyłem high side. :-P
Po prostu jak to zwykle bywa każdy się uczy na własnych błędach. A rozumu i odpo.... Nie. nie rozumu. Wyobraźni czasem brakuje szczególnie w młodym wieku. Doświadczenie to słowo klucz moim zdaniem. Każdego z nas stać czasem na jakieś wygłupy(w tym zbyt szybka jazda czy właśnie jazda bez kurtki . Ale osoba bardziej doświadczona, wie kiedy może sobie na to pozwolić a kiedy ryzyko jest zbyt duże.
SEBIX na Chopperze :p

Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Re: Idioci w krótkich rękawkach.

Post autor: Wielebny Bolo » sob paź 02, 2021

Dzisiaj na zlocie widziałem na plakacie świetną sentencję która bardzo dobrze może podsumować i zakończyć ten temat.

.....Nie wystarczy mieć benzynę w żyłach, trzeba mieć jeszcze olej w głowie.....
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

franc1213
Posty: 439
Rejestracja: pt wrz 09, 2011
Miejscowość: Szwecja
Motocykl: Kawasaki VN 2000+EN 500
VROC: 37045

Re: Idioci w krótkich rękawkach.

Post autor: franc1213 » sob paź 02, 2021

To prawda wyżej pepka nikt nie podskoczy . :!!!:
Franek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: MSN [Bot] i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą