Siedzenie, błotnik tył vn900

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Maniu 79
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 17, 2020
Motocykl: vn 900

Siedzenie, błotnik tył vn900

Post autor: Maniu 79 » pn wrz 07, 2020

Witam kolegów.
Przerabiał może ktoś z Was temat pojedynczego siedzenia do vn900 oraz zmiany błotnika na krótszy. Mam clacica i chciałbym troszkę zmienić wygląd a siedzenia od bobera trochę mi nie odpowiada, dodatkowo chciałem zmienić błotnik. Macie może jakieś namiary gdzie mogę coś takiego znaleźć, a może ma ktoś odsprzedac. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Skrobel
Posty: 2579
Rejestracja: czw maja 30, 2013
Miejscowość: Piaseczno
Motocykl: Nomad 1700, VN900 LT, był VN800-B3, VN1500-L4
VROC: 35582

Re: Siedzenie, błotnik tył vn900

Post autor: Skrobel » wt wrz 08, 2020

Szczerze mówiąc nosiłem się z podobnym zamiarem, tylko ja chciałem zostawić oryginalny, głęboki błotnik. Natomiast duże i niezgrabne zapięcie siodła też wzbudza u mnie mieszane uczucia. Pomyślałem o tym, żeby wykorzystać siodło z wersji Custom. Ono z tyłu ma tylko taki "naleśnik", który zakrywa zamek i część błotnika. A gdyby znaleźć zdolnego rzemieślnika, rymarza lub tapicera, to mógłby wyprofilować siodło tak, żeby wyglądało jak przedni fotel i wystający "spod" niego krawat ze skóry, którego długość byłaby wystarczająca tylko na zakrycie zamka.
Na razie z różnych względów temat wisi "na kołku" ale jeszcze kiedyś do niego wrócę. Póki co szukam inspiracji na forach w USA....
LwG
Łukasz czyli Skrobel

Maniu 79
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 17, 2020
Motocykl: vn 900

Re: Siedzenie, błotnik tył vn900

Post autor: Maniu 79 » wt wrz 08, 2020

No właśnie cały problem jest z tym zapięciem siedzenia . Ni w ząb nie można tego obejść, dlatego też zapytałem bo może ktoś już z tym walczył i ma jakiś patencik.

pio
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 20, 2020
Motocykl: VN900

Re: Siedzenie, błotnik tył vn900

Post autor: pio » czw wrz 24, 2020


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą