Firma motonautilus

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
mariusz-Aberdeen
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 25, 2019
Motocykl: Vulcan 900 Classics

Firma motonautilus

Post autor: mariusz-Aberdeen » ndz paź 27, 2019

Znalazłem ta firme na Allegro. Szukam osob które kupiły cos z tej firmy. Chciałbym kupic od nich oparcie pasazera wraz z bagaznikiem. Pytanie brzmi czy warto od nich cos kupić miał ktos z nimi do czynienia. Jaka jest jakość tych produktów. Czytałem opinie o nich na allegro. I zdania sa podzielone. Byłbym wdzieczny za kazda informację.
Ponizej link do firmy.
https://motonautilus.pl/kategoria/126/vulcan-vn-900

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1162
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Re: Firma motonautilus

Post autor: artix » ndz paź 27, 2019

Kolego, zadałeś już pytanie o tą firmę w temacie "Kto w Polsce dorabia szyby motocyklowe". Otrzymałeś odpowiedź w ilości 1..., temat przewijał się już w kilku wątkach, sporo negatywnych opinii o tym specu od akcesoriów w necie, nie wiem w takim razie czego oczekujesz od forumowiczów? Śledząc radosną działalność tego gościa, trafisz na opinie typu np."wszystko ok, oparcie super, buziaczki" lub z drugiej strony np." element dotarł uszkodzony, bez śrub mocujących, które podobno były w komplecie, po kontakcie telefonicznym z właścicielem, dowiedziałem się, że wszystko było ok, a oparcie sam zniszczyłem". Na siłę chcesz kupić oparcie u tego gościa, mimo tego, że w necie jest cała masa akcesoriów do twojego motocykla produkowanych przez inne firmy. Kup u niego i ciesz się nowiutkim oparciem. Na koniec kolejna reklama fachowca, chociaż pewnie jak grochem o ścianę... https://www.youtube.com/watch?v=bW_0X38ulg8

mariusz-Aberdeen
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 25, 2019
Motocykl: Vulcan 900 Classics

Re: Firma motonautilus

Post autor: mariusz-Aberdeen » pn paź 28, 2019

Sorry,ale zagladam tu co chwile I nie dostałem zadnej odpowiedzi. Moze nie potrafiłem znalezc. Teraz juz wiem , I wiecej nie bede sie pytał. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1162
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Re: Firma motonautilus

Post autor: artix » pn paź 28, 2019

Mariusz, kto pyta nie błądzi. Tu masz link do twojego pytania z odpowiedzią viewtopic.php?f=1&t=13656&start=20 Śledziłem kiedyś opinie o tym producencie, bo sam szukałem gmoli do mojego moto, ale dałem sobie spokój. Zamiast jego chromów, mam teraz polerowaną kwasówkę z czego jestem bardzo zadowolony. W linku masz oparcie z kwasówki, na Allegro czy OLX jest więcej akcesoriów do twojego motocykla, 5 minut szukania i po sprawie. Powodzenia

mariusz-Aberdeen
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 25, 2019
Motocykl: Vulcan 900 Classics

Re: Firma motonautilus

Post autor: mariusz-Aberdeen » pn paź 28, 2019

Dzięki, jeszcze raz. Mało brakowało a bym zrobił zamowienie u nich. Planuje dokupic kilka swiecidełek. Ale bez pospiechu, pogoda w Aberdeen nie zacheca do wychodzenia z domu, wiec na spokojnie sobie przygotuje moto do sezonu, I wiosną ogień , z sasiadem bedziem sie włuczyć po szkocji.

mariusz-Aberdeen
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 25, 2019
Motocykl: Vulcan 900 Classics

Re: Firma motonautilus

Post autor: mariusz-Aberdeen » śr paź 30, 2019

Zamowienie złozone czekam na dostawe.

https://allegro.pl/oferta/oparcie-z-bag ... e=facebook

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1162
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Re: Firma motonautilus

Post autor: artix » czw paź 31, 2019

Wygląda całkiem nieźle i jest z polerowanej nierdzewki, co bardzo lubię. Zarysowany chrom zostaje zarysowany, nierdzewkę można ponownie wypolerować i po kłopocie. Mam nadzieję, że przesyłka odbędzie się bez problemów. Powodzenia i bezdeszczowej aury w następnym sezonie :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 50 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 50 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą