LIDL - odzież motocyklowa 24-03-2012 sobota

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Awatar użytkownika
Góral
Posty: 2532
Rejestracja: sob mar 24, 2012
Miejscowość: Brusy
Motocykl: _FuMA
VROC: 34785

Post autor: Góral » wt kwie 03, 2012

Kod: Zaznacz cały

poza tym jakieś plecaczki
a drogie te plecaczki ?? kupiłbym sobie ze dwa, tylko żeby mój plecaczek się nie dowiedział bo :hammer: :dance: :boks:
"Wsiądźcie na motocykle i jedźcie tak długo, aż zrozumiecie o co w tym wszystkim chodzi" - Gang Dzikich Wieprzy

Awatar użytkownika
Dzidzia
Posty: 2580
Rejestracja: pn lip 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN800A
VROC: 0

Post autor: Dzidzia » śr kwie 04, 2012

Góral pisze:

Kod: Zaznacz cały

poza tym jakieś plecaczki
a drogie te plecaczki ?? kupiłbym sobie ze dwa, tylko żeby mój plecaczek się nie dowiedział bo :hammer: :dance: :boks:
w Lidlu to po taniości ale za to jakoś ok :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
I'm Member Queens of Roads !!!!!! http://www.queensofroads.pl/

Awatar użytkownika
Ruda
Posty: 168
Rejestracja: śr paź 05, 2011
Miejscowość: Maidenhead UK
Motocykl: BMW F800GT
VROC: 0

Post autor: Ruda » śr kwie 04, 2012

myśmy przed wyjazdem po moto do Gdańska, czekały na otwarcie Lidla, zakupiłysmy skarpety, pasy, bluzki (niestety były tylko meskie) plecak, pokrowiec na moto i blokade na tarcze hamulcową, a i kupiłam sobie kask.

Skarpety prztestowane, są ok, w blokadzie urwała sie już przypominajka ;) ale z kasku za te cene jestem zadowolona, zdawałam w nim egzamin i nic mi w nim nie przeszkadzało. Ma zapasową szybke, blende przeciwsłoneczną, wymienne policzki i wkładki w okolice uszu w celu dodatkowego wygłuszenia, dodatkowy, zimowy kołnież za 229zł nie mam pytań, jeśli kiedyś kupie bardziej markowy kask, to będzie niezła zapasówka.

Co mnie najmilej zdzwiło, kask za 229zł i nie paruje mi szybka :D

Awatar użytkownika
Lacik
Posty: 2139
Rejestracja: wt sie 10, 2010
Miejscowość: Sosnowiec
Motocykl: VN2000 Limited, FJR1300
VROC: 33363

Post autor: Lacik » śr kwie 04, 2012

dzisiaj bedac po bulki w lidlu na obiad, kupilem bielizne i kombinezon. gdyby ktos chcial to moge spoznialskiemu kupic zostalo tego jeszcze sporo.
odziez glownie L i XL, kombinezony XL :) pokrowce i plecaki.

Normalnie jestem w szoku ze jeszcze tyle tego zostalo. W zeszlym roku o 14 godzinie nie bylo juz nic w zadnym sklepie.

Tedi
Posty: 38
Rejestracja: wt kwie 17, 2012
Miejscowość: Poznań
Motocykl: Kawasaki VN 900 VULCAN CLASSIC
VROC: 0

Post autor: Tedi » sob maja 12, 2012

Koledzy mam pytanie czy ktoś z Poznania mógł by mi polecić sklep z odzieżą motocyklową bo jak dotąd to tylko kupiłem buty http://www.motofabryka.pl/index.php?id=7&ItemId=30 proszę o opinie jesli ktoś ma czy warto było
A kask Nolan http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_ ... elmet-0001 wydaję mi się że dobry wybór
A teraz czas na kurtkę spodnie i rękawice

Trufel

Post autor: Trufel » ndz maja 13, 2012

ciuchy polecam zakupić na ul. Lodowej na rynku Łazarskim wejście do sklepu jest na samym narożniku po schodach .
tu masz ich ofertę na allegro http://allegro.pl/sklep/7009870_l-j są tani i dobrzy Nabesa Aśka kupiła tam kurtale i moja Agnieszka również polecam

Awatar użytkownika
Mars
Posty: 654
Rejestracja: pt lis 25, 2011
Miejscowość: Świecie k/ Bydg.
Motocykl: VN 900 classic 2008r.
VROC: 34646

Post autor: Mars » ndz maja 13, 2012

Tedi pisze:kupiłem buty http://www.motofabryka.pl...?id=7&ItemId=30 proszę o opinie jesli ktoś ma czy warto było
Skoro już kupiłeś, to raczej ty dasz nam jakąś opinię o tych butach. :ok:
ZHDK A Rh "-"
HDK ZDZN

Tedi
Posty: 38
Rejestracja: wt kwie 17, 2012
Miejscowość: Poznań
Motocykl: Kawasaki VN 900 VULCAN CLASSIC
VROC: 0

Post autor: Tedi » ndz maja 13, 2012

Jasne że po jakimś czasie po dziele się z wami moją opinia. Wiem tylko jedno że musze je dać do szewca by podeszwy podkleił guma bo te mogą być śliskie to rada doświadczonego motocyklisty by nie rozjechały się czasem nogi np. na skrzyżowaniu .

ludek
Posty: 360
Rejestracja: czw lut 03, 2011
Miejscowość: Słupsk
Motocykl: VN2000
VROC: 34580

Post autor: ludek » ndz maja 13, 2012

dopne do tego watku, bo miejsce zakupu to samo... Kupilem przed wczoraj lidlowy 2 osobowy namiot, glowna zaleta to wiekosc spakowanego 34*17*10cm i waga 1,5 kg. Za cale 80 pln jakosc zadowalajaca. Idealny na zloty.

Trufel

Post autor: Trufel » ndz maja 13, 2012

sprzedam kask zakupiony w Lidlu czarny w połysku nie używany rozmiar M cena 229 zł.

Awatar użytkownika
Daromax
Posty: 1455
Rejestracja: pt kwie 22, 2011
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN 2000 Classic LT
VROC: 33649

Post autor: Daromax » ndz maja 13, 2012

:) Lidl - nie wszystko jest tam dobre

Trufel

Post autor: Trufel » ndz maja 13, 2012

ja zakupiłem na prezent ale źle trafiłem bo brada kupił sobie też hehehe i nie chce szczekąwca

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 6 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 6 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą